Universitatea Craiova a anunțat că un jucător a ieșit pozitiv la testele de COVID-19, asta după ce ieri oltenii au anunțat alte două cazuri, oameni din staff-ul tehnic.
Din informațiile AS.ro, Stefan Drăghici este jucătorul depistat pozitiv cu noul coronavirus, SARS-CoV-2.
Craiova a raporta un nou caz de coronavirus
”Caz pozitiv de COVID-19 depistat astăzi. Este vorba despre unul dintre jucătorii accidentați, acesta efectuând procesul de recuperare separat de restul colegilor săi, fiind asimptomatic”, au anunțat cei de la Craiova într-un comunicat.
"Şi la Craiova sunt două cazuri noi de coronavirus în staff-ul tehnic. Nu am informații despre nume și oricum nu aș putea să le comunic. Urmează ca LPF să dea un comunicat oficial în acest sens", a spus ieri, Justin Ștefan.
- FCSB, lovită din plin de COVID-19
- Noi cazuri de COVID-19 și la Craiova
- Cine este jucătorul infectat cu COVID-19
- Inter - Betis se va disputa sâmbătă, de la ora 20:30, live în AntenaPLAY
- Europe Smash - Sweden 2026 e live în AntenaPLAY în perioada 8-18 august
- OFICIAL | Gicu Grozav a fost prezentat la noua sa echipă! Unde a ajuns să joace fotbalistul cu 243 meciuri în Liga 1
- FCU Craiova şi-a prezentat noul antrenor! Adrian Mititelu l-a convins să revină după 8 ani la echipă
- Jurnal Antena Sport | Îl plâng toți dinamoviștii
- „De el depinde! Mai are și un patron…” Mesaj pentru Târnovanu de la un fost portar de la FCSB
- Noul stadion Dinamo ar putea găzdui o finală de cupă europeană: „Am discutat cu Lupescu”
































