Dragomir consideră că jucătorii aduși de spanioli nu pot să ducă Dinamo în lupta la titlu și nu a fost impresionat de golul marcat de Borja Valle.
”Așa e la fotbal, mai ales în România. Astăzi promitem, mâine dăm faliment. Nu cred în niciun proiect. Dacă ar juca Contra, ar fi campioni, dar nu joacă. Cum să fiu impresionat de ei.
Nu poți să faci mare performanță cu jucători de 36-37 de ani. A dat unu un gol de la jumatea terenului și ce trebuie acum, să-i facem statuie. Ei nu au câștigat meciul”, a declarat Dumitru Dragomir pentru AntenaSport.
Ioan Andone: ”Cred că vor să facă bine”
Dacă Dragomir nu crede în proiectul spaniolilor de la Dinamo, Ioan Andone consideră că noii investitori s-au mișcat destul de bine pe piața transferurilor, ținând cont de perioada pe care o traversăm.
”La ce jucători au transferat, cred că vor să facă bine. E greu să aduci jucători în perioada asta. Nu știi ce se întâmplă în viitor. Sunt lucruri complicate, nu știi ce se întâmplă în lume”, a spus și Ioan Andone.
- Dinamo are investitori noi începând din această vară
- Cosmin Contra a preluat echipa
- ”Câinii” au transferat mulți jucători spanioli
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- O fostă câștigătoare a Cupei României, exclusă din campionat. A apelat la un gest gândit și de Gigi Becali
- Marius Ştefănescu, o nouă ofertă din România: “Va dori să meargă în prima ligă”
- Ianis Hagi, integralist în Alanyaspor – Galatasaray 1-2. Ce șanse are echipa românilor să meargă mai departe
- Afacerea în care Adrian Mititelu a pierdut 40 de milioane de euro: “Ştiu că vi se pare o nebunie”
- “Mi-am vândut tot ce aveam”. Sacrificiul imens făcut de jucătorul pe care FCSB plătea 1 mil. €. Ce face acum

































