Conform surselor AntenaSport, şefii clubului forţează plecarea lui Mihalcea înaintea partidei cu FC Voluntari, pentru a crea un şoc la echipă. Conducătorii de la Dinamo s-au înţeles cu Ţălnar pentru a reveni la echipă. Varianta agreată de şefii clubului ar fi ca acesta să fie instalat înaintea partidei de la Voluntari, pentru a crea un şoc la echipă.
Cine este Cornel Ţălnar
Ar fi a şasea experiență pentru Cornel Țălnar la Dinamo, care a mai fost la clubul din ”Ștefan cel Mare” în 1996-1997, 2007, 2008, 2009-2010 și 2012-2013. Ultima dată când a antrenat o echipă a fost în 2017, când o pregătea pe Luceafărul Oradea, formație de liga secundă.
Țălnar și-a început cariera de jucător la Dinamo, evoluând în perioada 1977-1985, timp în care a strâns 230 de apariții și a înscris 24 de goluri.
- Adrian Mihalcea, aproape de demitere
- Cornel Ţălnar este alesul conducerii
- Ţălnar a mai avut 5 mandate la Dinamo
- Marele Premiu al Olandei se vede LIVE în AntenaPLAY, în perioada 21-23 august
- Campionatul European de volei feminin va fi LIVE în AntenaPLAY, în perioada 21 august – 6 septembrie
- Adrian Mititelu deschide proces la TAS după ce l-a pierdut gratis pe Bauza! Suma uriaşă pe care o cere: „Şi-au asumat”
- George Ganea a schimbat iar echipa! Cu cine a semnat fiul lui Ionel Ganea
- OFICIAL | Gicu Grozav a fost prezentat la noua sa echipă! Unde a ajuns să joace fotbalistul cu 243 meciuri în Liga 1
- FCU Craiova şi-a prezentat noul antrenor! Adrian Mititelu l-a convins să revină după 8 ani la echipă
- Jurnal Antena Sport | Îl plâng toți dinamoviștii
































