Dacă Alibec nu va pleca acum, Astra nu va mai încasa niciun ban pe atacantul de 29 de ani. Acesta a intrat în ultimul an de contract şi va putea semna cu orice echipă în iarnă.
Dani Coman consideră că Alibec ar trebui să fie lăsat să plece, deoarece şi-a făcut datoria pentru club. Preşedintele celor de la Astra a lăsat de înţeles că asta va susţine în şedinţă.
Dani Coman: "Eu l-aş lăsa să plece pe Alibec"
"Diseară vom avea o şedinţă, împreună cu domnul Niculae, şi vom stabili. Nu s-a mai discutat absolut nimic despre Alibec, despre Budescu, despre nimeni. Am văzut că s-a tot scris şi de Budescu în Turcia, nu am primit nimic.
Eu, sincer, l-aş lăsa să plece, dacă ar fi după mine, l-aş lăsa. Şi-a făcut datoria pentru club. Ne-a ajutat în multe momente. A fost un jucător important pentru noi, cred că merită să facă şi el pasul către altă echipă", a declarat Dani Coman pentru AntenaSport.
- 29 de ani are Denis Alibec
- 1,9 milioane de euro este cota de piaţă a lui Alibec
- Alibec a anunţat că vrea să plece de la Astra
- Columbia - Portugalia e duminică, de la ora 02:30, pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Iordania - Argentina e duminică, de la ora 05:00, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Părinții și suporterii abuzivi de la meciurile de juniori, subiect de discuție în Comitetul Executiv FRF. Ce modificări apar
- Clubul din România a intrat în colaps! Au anunțat intrarea în insolvență
- Mihai Stoica, anunţul momentului la FCSB. Starul care are “ofertă pe bani mulţi”
- Un fotbalist a primit interzis în România! Motivul sancțiunii uluitoare dictate de Comisia de Disciplină
- Zeljko Kopic a revenit în România şi a oferit prima reacţie după despărţirea de Dinamo
































