FABULOS! “Du-mă și pe mine la mall! Am ajuns în benzinărie :)!” Aventuri în Mediaș: “Am fugit cu trenul, noaptea, am zis că nu pot sta acolo!”

Gabriel Zamfirescu Publicat: 24 septembrie 2021, 11:58

Comentarii
FABULOS! Du-mă și pe mine la mall! Am ajuns în benzinărie :)! Aventuri în Mediaș: Am fugit cu trenul, noaptea, am zis că nu pot sta acolo!

AS.ro

Ajuns în Mediaș, Costin Gheorghe a avut un șoc și a fugit imediat înapoi la București. Nu este singurul care a făcut așa. Ionuț Voicu a povestit și el la AS.ro LIVE cum a plecat de la Gaz Metan după doar câteva zile.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Costin Gheorghe, aventuri în Mediaș

Revenind însă la Costin Gheorghe, acesta a dezvăluit cum i-a cerut unui taximetrist să-l ducă la un mall pentru a manca ceva, iar șoferul l-a dus într-o benzinărie, care are numele unui mall.

“Am scăpat de Sportul, am fost contactat de domnul Horoba să vin la Mediaș. Am vorbit acolo. M-am dus imediat după ce ei câștigaseră cu Mainz. M-am dus cu trenul, m-a preluat Vâtcă, la 1 noaptea. Am jucat un amical, toate bune, am semnat pe 5 ani, cu primă de instalare, tot. Mă duc cu băieții la masă, după în cameră. Pe seară, îl rog pe Vâtcă să – mi cheme un taxi, a venit într-un minut, am coborât: Du-mă și pe mine la Mall.

A pornit omul mașina, după un minut, trage într-o benzinărie. Eu mă gândeam că vrea să bage gaz și ziceam, ce smecheri sunt ăștia. Stau eu un minut, stă și el, nimic. Îi zic: Hai, mă duci și pe mine, că mi-e foame. La care el: Păi, noi nu avem Mall :). Dacă vrei să mănânci, te duc la magazin. Asta am și făcut, m-am dus la magazin, am luat ceva și m-am întors în cameră”, a dezvăluit Costin Gheorghe la AS.ro LIVE.

Costin Gheorghe a fugit de la Mediaș cu trenul, noaptea

Fostul jucător nu a rezistat și a fugit înapoi acasă. Bineînțeles că tatăl său “l-a făcut pachet” și l-a trimis iarăși la Gaz Metan :). Costin Gheorghe își amintește cu drag de aventurile trăite în cariera de fotbalist.

Reclamă
Reclamă

” Am zis că nu pot să stau acolo. La 1 noapte m-am urcat în tren, dimineața am ajuns la București. Știam că nu e bine ce fac. Semnase, tot. Tata, când m-a văzut, m-a luat direct… Pe la 11, sună după mine: A venit, băiatul, să-și ia niște haine. Le zice tata. M-a convins și m-a trimis înapoi. A fost de bun augur”, a povestit Costin Gheorghe la AS.ro LIVE.

AS.ro LIVE, emisiunea moderată de Cătălin Oprişan, este LIVE de luni până vineri, de la ora 10:30, pe pagina www.as.ro/live, dar și pe Facebook/AntenaSport și Youtube/Antenasport. Edițiile integrale pot fi urmărite pe antenaplay.ro.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

S-au stabilit semifinalistele din Champions League. Care va fi finala?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
18:31

Ce obiectiv clar va avea Gică Hagi la echipa națională. Răzvan Burleanu a recunoscut: „Cu siguranță acesta va fi”

18:29

“Trebuie să îl înţelegeţi” Răzvan Burleanu, replică acidă la adresa lui Edi Iordănescu: “Cred că a regretat”

18:16

Nicăieri ca la ei: jumătate de campionat se bate la titlu! Favorita și echipa care a investit 23 de milioane €, la retrogradare

18:00

A venit anunțul oficial: pleacă de la Manchester City după 9 ani. Fotbalistul a avut un mesaj special pentru fani

17:38

Marie-Louise Eta, prima femeie antrenor din Bundesliga, în faţa debutulu: “Înţeleg perfect că în public există o problemă”

17:27

Hugo Ekitike, mesaj emoţionant după accidentarea din cauza căreia va rata World Cup 2026: “E greu, poate chiar nedrept”

1 Dan Şucu a ales! El e antrenorul cu care atacă titlul cu Rapid în sezonul viitor 2 Ce lovitură dă Gică Hagi după preluarea naţionalei României! Anunţul făcut de Ioan Ovidiu Sabău 3 Anunţul lui Hansi Flick după eliminarea Barcelonei din Liga Campionilor 4 Primul nume „sacrificat” din echipa Barcelonei după eliminarea din Champions League! Deco i-a comunicat decizia 5 Se pregăteşte o nouă forţă pentru Liga 1! “Nu pot accepta asta!” 6 Cornel Dinu, atac fără milă după ratarea prezenţei la Campionatul Mondial: “Limitat ca jucător şi ca antrenor”
Citește și