Fanii FCSB-ului sunt cu nervii la pământ: "La anul e groasă rău de tot!" Mesaj dur pentru Coman şi Man: "Să întrebe pe Nicoliţă şi Paraschiv ce înseamnă să alerge pe câmp"

Antena Sport Publicat: 11 iulie 2020, 6:52 / Actualizat: 12 mai 2021, 10:35

Comentarii
Fanii FCSB-ului sunt cu nervii la pământ: "La anul e groasă rău de tot!" Mesaj dur pentru Coman şi Man: "Să întrebe pe Nicoliţă şi Paraschiv ce înseamnă să alerge pe câmp"

Gheorghe Mustaţă este liderul Peluzei Nord

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Fanii roş-albaştrilor şi-au pierdut răbdarea cu "perlele" lui Becali. Liderul ultraşilor, Ghoerghe Mustaţă, îi ameninţă pe Coman, Man şi Tănase.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Noi am luat decizia să nu mai mergem la bază să îi susținem. Ei trebuie să ne merite pe noi. Noi am fost lângă ei și au văzut cum e. Acum trebuie să depindă și de ei. Dacă ei fac greșeli, anul ăsta să spunem că e compromis, dar de anul viitor e groasă rău de tot. Asta le transmit foarte des. Cine nu joacă fotbal, mai bine să își pună ghetele în cui sau să plece în altă parte. În momentul în care am simțit că e nonșalanță pe teren și bătaie de joc și facem mii de kilometri pentru ei și ei au impresia că noi luăm degeaba bastoanele alea de la jandarmi, eu vă asigur că nu se va mai întâmpla ce s-a întâmplat până acum.

Gheorghe Mustaţă: "Dacă se întâmplă ceva greșit, nu îi văd bine"

Trebuie să înțeleagă, dacă anul viitor nu ne ducem pe event și nu luăm campionatul și cupa nu știu… dacă vor, să întrebe ce înseamnă să alerge pe câmp, să îi întrebe pe Nicoliță și Paraschiv ce s-a întâmplat când ne-am supărat. Dacă se întâmplă ceva greșit, nu îi văd bine. Așa că mai bine ar face să își dea viața pe teren. Îi vom sprijini și îi vom încuraja până în ultimul minut, dar dacă după ultimul minut e groasă, e problema lor”, a spus Gheorghe Mustață, într-un live pe YouTube, conform Prosport.

Google News As.roPuteți urmări știrile AS.ro și pe Google News
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va trece Sorana Cîrstea de sferturile de finală ale unui Grand Slam?
Loading ... Loading ...
Citește și:
16:42

Prima plecare de la U Cluj. Se transferă tot în România!

16:34

Ciprian Marica l-a făcut praf pe Flavius Stoican: „N-am reușit să învingem o echipă de locul 6 din Liga a 2-a”

16:21

Andrei Rațiu, cel mai valoros fotbalist român! L-a depășit pe Radu Drăgușin. Cum arată clasamentul

16:06

Programul Marelui Premiu de la Monaco. Cursa e duminică, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY (15:45)

15:52

Motivul pentru care Iraola va semna un contract pe doar 2 ani cu Liverpool

15:42

Gigi Becali, anunţ despre transferul lui Kennedy Boateng la FCSB: “Am vorbit cu ei”

1 Ioan Ovidiu Sabău s-a înţeles cu clubul şi revine pe banca tehnică! 2 NEWS ALERTPlecat de la Dinamo şi dorit de FCSB, Kennedy Boateng a semnat 3 Se face transferul lui Lindon Emerllahu la FCSB? Fotbalistul a dat răspunsul la ofertă 4 Darius Olaru l-a sunat pe Gigi Becali după victoria FCSB-ului cu Dinamo şi a avut o dorinţă clară 5 FCSB a găsit fundaș stânga pentru viitorul sezon. Merge în cantonament. Gigi Becali: “Fotbalist de fotbalist!” 6 Exod la un club de Liga 1! Șase plecări în aceeași zi
Citește și