”Noi am făcut antrenamente pe ascuns. Pe ascuns, adică să nu vadă presa, câte 3-3-3, am făcut, trei, trei, pe terenuri diferite. 3+3=6”, a spus Becali, la Pro X.
Bogdan Vintilă a ajuns la Poliția Capitalei
După ce jucătorii s-au antrenat la baza din Berceni, pe 27 aprilie, Bogdan Vintilă a ajuns la Poliția Capitalei, pentru a da declarații. Antrenorul și clubul au scăpat de sancțiune.
”Ei se duc să alerge pe unde vor ei, ei trebuie să alerge, două zile online şi o zi alergare pe unde poate. Poate să se ducă şi la bază, nu se organizează antrenamentul, dar au 5 terenuri şi poate să alerge câte trei unde vor ei”, spunea Becali.
- Jucătorii de la FCSB s-au antrenat la baza din Berceni
- Gigi Becali așteaptă revenirea meciurilor din Liga 1
- Sezonul poate reîncepe la jumătatea lunii iunie
- Cupa Mondială 2025 la tenis de masă e live în AntenaPLAY (14-20 aprilie)
- Marele Premiu al Arabiei Saudite este live în AntenaPLAY, duminică, de la ora 20:00
- Soţia brazilianului Ronaldo a răbufnit: „Corupţia continuă! O ţară dezgustătoare”
- Gică Hagi, ultimatum pentru jucători! Anunţ clar după ce Farul a ratat play-off-ul: „E important”
- Florin Talpan a răbufnit, după ce nu a fost numit comandant la CSA Steaua. Scenariul incredibil lansat: „Vor să-l ajute pe Becali”
- Dumitru Dragomir anunţă o nouă forţă în fotbalul românesc: „E printre cei mai mari conducători din ţară. Se pricepe mai bine decât Becali”
- A murit Gabor Biro, dublu campion al României cu UTA! A eliminat-o din Cupa Campionilor pe Feyenoord, care era câştigătoarea en-titre a competiţiei