Potrivit Telekom Sport, roș-albaștrii i-au permis lui ”Pufi” să plece deja la Cluj, iar de luni se va antrena cu campioana României. Portarul va efectua doar antrenamente cu trupa lui Dan Petrescu, iar din sezonul viitor va fi titular.
FCSB îl pierde pe Bălgrădean, iar CFR Cluj pe Arlauskis
Bălgrădean va fi titular între buturi din stagiunea viitoare la CFR Cluj. ”Pufi” îi va lua locul lui Arlauskis, care îi părăsește pe ardeleni peste câteva zile.
Arlaukis s-a înțeles cu Al-Shabab și a parafat o înțelegere pentru câțiva ani. Arabii i-au oferit un salariu fabulos pentru a pleca din România. Totodată, CFR profită și îl transferă pe Bălgrădean, care se afla în ultimele șase luni de contract cu FCSB.
- FCSB mai pierde un jucător important
- Vintilă nu mai poate conta pe el începând de luni
- FCSB luptă pentru câștigarea titlului în Liga 1
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Discursul cutremurător al lui Răzvan Lucescu. Cu lacrimi în ochi, a mulțumit tuturor: „Trebuie să acceptăm…”
- Gestul superb făcut de Dynamo Kiev pentru Mircea Lucescu. Ce au făcut jucătorii la meciul de astăzi
- Cornel Dinu l-a făcut praf pe Răzvan Burleanu: “Un măscărici”. Nici Generaţia de Aur nu a scăpat: “Asta e nenorocirea”
- Elias Charalambous, elogii pentru Mircea Lucescu: „O personalitate uriașă! A plecat dintre noi așa cum și-a dorit”
- „Ori mori acolo, ori te duci acasă” Discurs cutremurător al lui Rădoi despre Mircea Lucescu


































