”Clubul Universitatea Craiova anunță faptul că Florin Gardoș și-a prelungit contractul până la finalul acestui sezon competițional cu opțiune de prelungire pentru încă un an”, au anunțat oltenii.
Clubul Universitatea Craiova anunță faptul că Florin Gardoș și-a prelungit contractul până la finalul acestui sezon…
Publicată de Universitatea Craiova pe Vineri, 5 iunie 2020
Florin Gardoș îl critica pe Gigi Becali
Florin Gardoș, fost jucător la FCSB, declară că CFR Cluj are mai multă stabilitate și îl critică pe Gigi Becali.
Gardoș a fost de acord cu alegerea lui Alex Chipciu, de a merge la CFR Cluj, spunând de asemenea că formația ardeleană este mai stabilă decât FCSB.
”Chipciu nu a greșit cu nimic pentru că la CFR Cluj este mai multă stabilitate și nu există riscul să…. Oamenii sunt mai calmi acolo, plus că și orașul este mai liniștit, e mai de familie, așa”, a spus Gardoș cu o lună în urmă.
- Gardoș își prelungește înțelegerea cu Craiova
- Anunțul clubului oltean pe facebook
- Gardoș îl critica pe Gigi Becali
- Cursa Marelui Premiu de la Miami e duminică, 3 mai, de la ora 22:50, pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Meciurile României de la Campionatul Mondial de hochei, Divizia I/B sunt LIVE în AntenaPLAY
- Inedit! Cum vor fi celebrați eroii Stelei la 40 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor Europeni cu Barcelona
- Pintilii îi calcă pe urme lui Rădoi! Ce ofertă neașteptată a primit după despărțirea de FCSB
- Un om din interiorul FRF face praf inovațiile lui Burleanu: “Fotbalul românesc se dezvoltă doar pe foaie”
- Momente de panică la naționala feminină a României. Selecționerului Pedrazzini i s-a făcut rău
- Nicușor Dan a dezvăluit adevăratul motiv pentru care a lipsit de la priveghiul lui Mircea Lucescu



































