Șase fani ai celor de la FC Viitorul au urmărit partida de pe balconul unui bloc din apropierea stadionului din Ovidiu. Alături de ei se află un jandarm, care supraveghează situația. Fanii cântă și își încurajează formația favorită, în ciuda unei ploi torențiale.
Fanii, inventivi și în partida Sepsi-Hermannstadt
Meciul Sepsi – Hermannstadt se joacă, din cauza pandemiei, cu porţile închise. Chiar şi aşa, câţiva dintre fanii gazdelor au fost inventivi şi au reuşit să vadă disputa din etapa a 3-a a play-out-ului Ligii 1.
Suporterii echipei din Sfântu Gheorghe au apelat la ajutorul prietenilor şi au urmărit partida din apropierea stadionului. Un grup a "driblat" distanţarea socială. Fanii s-au adunat în balconul unui apartament. Au trăit la maximum faza din care Istvan Fulop a reuşit să marcheze.
- Fanii au văzut meciul de pe un bloc
- Partida dintre Viitorul și Iași se joacă pe o ploaie torențială
- Supoterii au fost inventivi și în partida Sepsi-Hermannstadt
- Arsenal – Milan e live în AntenaPLAY, pe 23 iulie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- FCU Craiova a fost depunctată din nou. Lovitură după lovitură pentru clubul lui Adrian Mititelu
- Vladislav Blănuță, mesaj despre un posibil transfer în Serie A! Ce a spus despre plecarea de la FCU Craiova
- Reacţia lui Dan Petrescu după ce a intrat pe noul stadion din Ghencea: “Am fost şocat”
- Darius Olaru, despre meciurile FCSB-ului din Ghencea: “E cumva ciudat. Parcă mă simt mai mult acasă pe Arenă”
- Revenire importantă la FCSB, înainte de Supercupa României. Anunțul lui Mihai Stoica: “Poate juca”