Foto

„Mbappe” Coman, vacanță de vis în Zanzibar! „Perla” lui Gigi Becali se relaxează alături de iubită la un hotel de lux

Alexandru Ivan Publicat: 29 mai 2021, 18:09

Comentarii
„Mbappe” Coman, vacanță de vis în Zanzibar! „Perla” lui Gigi Becali se relaxează alături de iubită la un hotel de lux

Florinel Coman, vacanță de vis în Zanzibar

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

„Mbappe” Coman, vacanță de vis în Zanzibar. „Perla” de la FCSB s-a accidentat la ultima acțiune a echipei naționale și nu a mai prins finalul de sezon pe teren. Cu toate acestea, Florinel își încarcă bateriile pentru noua stagiune.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

„Mbappe” Coman, vacanță de vis în Zanzibar

Florinel Coman a fugit cu iubita lui, Ioana Timofeciuc, în Zanzibar. Cei doi s-au cazat la un hotel de lux, unde se bucură de un peisaj exotic.

"Mbappe" Coman, vacanță de vis în Zanzibar
Instagram Ioana Timofeciuc

„Mbappe” și-a ales un hotel cu piscină. „Perla” de la FCSB a dat câteva ture de bazin, filmat de iubita lui.

"Mbappe" Coman, vacanță de vis în Zanzibar
Instagram Ioana Timofeciuc
"Mbappe" Coman, vacanță de vis în Zanzibar
Instagram Ioana Timofeciuc

Florinel Coman a avut parte de un sezon pe care cu siguranță va dori să-l uite cât mai repede. Totul a început cu accidentarea suferită în preliminariile Europa League, a urmat apoi infectarea cu COVID-19, după care s-a rupt la echipa națională.

Ioan Ovidiu Sabău a criticat anturajul lui Florinel Coman

Fostul mare internaţional român, Ioan Ovidiu Sabău, a criticat anturajul lui Florinel Coman, imediat după scandalul permisului de conducere obţinut în Ucraina.

Reclamă
Reclamă

„A greşit, trebuie ajutat, trebuie să înţeleagă că trebuie să fie mai responsabil şi el la astfel de lucruri. Nu-l văd un tip atât de matur, atât de echilibrat, la vârsta lui. Atunci e foarte uşor să fie influenţat. Probabil că nu are nici sfătuitori foarte înţelepţi, foarte buni„, a spus Ioan Ovidiu Sabău

Florinel Coman era într-o maşină de lux în momentul în care gonea fără a avea un permis de conducere valabil în România. 50.000 de euro l-a costat bolidul.

Fotbalistul a obținut permisul de conducere în Ucraina și nu apare in baza de date din România. Dacă se va dovedi că documentul prezentat de Coman este fals, acesta riscă înschisoare de la 1 la 5 ani.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine va câştiga titlul în La Liga?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
15:53

Dan Șucu, veste uriașă pentru fanii Rapidului! Capitalul social al clubului a fost majorat: „O nouă etapă”

15:46

Momente teribile pentru un jucător din Serie A! Internat la ATI după ce a fost la un pas să se înece în piscină

15:25

Nebunie la fosta echipă a lui Răzvan Lucescu! Fanii lui PAOK s-au strâns la stadion și vor să oprească transferul record

14:55

Arnold Garita a ajuns la București și e gata să dea totul pentru FCSB: „Acesta e obiectivul”. Mesaj categoric pentru Bîrligea

14:29

Victor Pițurcă i-a dezvăluit lui Gică Hagi avantajul României cu Suedia: „Eu știu cum merg lucrurile”

14:27

Oficial. Anunț uriaș făcut de Barcelona: Sergio Busquets se întoarce la club după trei ani

1 A murit Mircea Marius, nepotul lui Mircea Rednic. A fost găsit mort în dimineaţa nunţii 2 Jose Mourinho, verdict fără menajamente, după ce Real a „spulberat-o” pe Schalke! Ce a spus despre Mbappe şi Diomande 3 A greșit la gol și i s-a reziliat contractul! Fostul jucător de la FCSB a rămas liber de contract după 3 meciuri 4 Cine este și cu ce se ocupă mama lui David Popovici. Detaliul mai puţin ştiut din viaţa sportivului 5 BREAKING NEWSCristiano Ronaldo şi-a anunţat retragerea! Când îşi încheie activitatea superstarul portughez 6 Oraşul din România care rămâne fără fotbal. Echipa intră în faliment, datorii uriaşe!
Citește și