Măţan este una dintre piesele de bază şi la naţionala de tineret, nu doar de la Viitorul. Gică Popescu l-a lăudat şi el pe noul puşti minune de la Viitorul.
"Mățan este într-o perioadă bună, a jucat foarte bine și la echipa națională de tineret, joacă bine și la noi. Trebuie să-și păstreze același nivel pe care l-a avut și până acum", a spus Gică Popescu, după Academica Clinceni – Viitorul 1-0.
Dumitru Dragomir: ”Îi propun lui Gigi să pună repede banii pentru Mățan”
”Mățan mi-a plăcut cel mai mult. Îi propun lui Gigi Becali să pună repede banii și să-l cumpere pentru că se face de bani mulți.
Nu știu cât e cota acum, dar să-l aducă repede și ia campionatul cu el. Cred că face vreo două-trei milioane, dar Gigi va scoate ușor profit…Dacă joacă la FCSB, că dacă o face la Viitorul, o să fie tot de două milioane de euro”, a declarat Dumitru Dragomir într-o intervenție pentru ProSport.
- Gică Popescu, mesaj pentru jucătorul propus la FCSB
- Dragomir spune că acesta îi garantează titlul lui Becali
- Cele mai tari momente de la Campionatul Mondial sunt în AntenaPLAY
- Marele Premiu al Ungariei se vede în Universul Antena în weekend-ul 24-26 iulie
- „Ţineţi minte ce vă spun!” Adrian Mititelu are planuri mari cu FCU Craiova şi nu se dă bătut: „În 2-3 ani, în Liga 1”
- FCU Craiova revine în fotbalul românesc! În ce ligă va evolua clubul lui Adrian Mititelu
- Flavius Stoican și-a găsit echipă! Cu cine a semnat după ce a fost aproape să retrogradeze cu Farul
- Flavius Stoican revine pe bancă, după despărțirea de Farul: „Sunt apreciat de acești oameni”
- Gicu Grozav, disputat de două echipe care vor promovarea în noul sezon































