Alexandru Stan este unul dintre cei 6 jucători trimişi de Gigi Becali în şomaj tehnic. Acesta nu a stat pe gânduri şi a contestat în instanţă decizia patronului de la FCSB. Zilele trecute, Gigi Becali a luat o altă măsură radicală în ceea ce îl priveşte pe Stan.
Acesta a venit la baza din Berceni pentru a se antrena, însă a avut parte de o surpriză neplăcută. Becali a decis că acesta nu mai poate intra nici măcar în bază, scrie gsp.ro.
Stan e accidentat de o jumătate de an și a mai fost operat la genunchi în urmă cu două luni, de aceea are nevoie de exerciții pentru recuperare.
Gigi Becali vrea să scape de Alexandru Stan
Becali vrea să scape urgent de Alexandru Stan, jucător ce l-a dat în judecată după ce a fost trimis în șomaj tehnic.
"E în şomaj tehnic. El avea 4.000 pe lună la Astra, l-am luat i-am dat 10.000 pe lună, vreo doi ani şi mai are încă un an. Băi, tată, du-te, gata. Ajunge, du-te în altă parte, gata. Ajunge. La revedere! I-am dat bani în doi ani cât nu a câştigat toată viaţa lui. Gata, ajunge. L-am băgat în şomaj şi pe el", a spus Gigi Becali la Telekomsport.
- Gigi Becali a intezis accesul unui jucător în baza din Berceni
- Acesta este unul dintre jucătorii trimişi în şomaj tehnic
- Becali nu mai vrea să audă de el
- Norvegia - Franţa e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Senegal - Irak e vineri, de la ora 22:00, LIVE pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY
- Părinții și suporterii abuzivi de la meciurile de juniori, subiect de discuție în Comitetul Executiv FRF. Ce modificări apar
- Clubul din România a intrat în colaps! Au anunțat intrarea în insolvență
- Mihai Stoica, anunţul momentului la FCSB. Starul care are “ofertă pe bani mulţi”
- Un fotbalist a primit interzis în România! Motivul sancțiunii uluitoare dictate de Comisia de Disciplină
- Zeljko Kopic a revenit în România şi a oferit prima reacţie după despărţirea de Dinamo
































