”Transfer la pachet Haruț – Chindriș nu se poate. Dacă pleacă Haruț, nu mai pleacă Chindriș, nici dacă are ofertă din Europa. Nu pot să îl las, am nevoie de fundaș central și jucător de U21.
Chindriș spunea zilele astea că are ofertă din afară, pe care eu nu am văzut-o. Nu am jucător U21 și am și eu niște obiective. Totuși vreau play-off-ul, chiar dacă nu mă crede nimeni. Am echipă care poate și va juca în play-off”, a spus Iftime, în exclusivitate pentru AntenaSport.
Andrei Chindriș, ofertă de 580.000 de euro de la FCSB
Andrei Chindriș este unul dintre cei mai bine văzuți tineri fundași centrali din România și a atras atenția mai multor cluburi, atât din țară, cât și din străinătate. Deși a avut mai multe oferte, tânărul internațional a rămas la Botoșani.
Printre echipele care l-au dorit pe Chindriș s-a numărat și FCSB. Gigi Becali i-a oferit 580.000 de euro lui Iftime, asta înainte de a începe nebunia cu pandemia de COVID-19, dar finanțatorul moldovenilor a refuzat.
Andrei Chindriș (21 de ani) e cotat de transfermarkt.de la un milion de euro. În acest sezon, el a adunat 15 meciuri în toate competițiile și a marcat și un gol.
- Gigi Becali l-a transferat pe Denis Haruț
- FCSB ratează transferul unui alt fundaș promițător
- Marele Premiu al Olandei se vede LIVE în AntenaPLAY, în perioada 21-23 august
- Campionatul European de volei feminin va fi LIVE în AntenaPLAY, în perioada 21 august – 6 septembrie
- Adrian Mititelu deschide proces la TAS după ce l-a pierdut gratis pe Bauza! Suma uriaşă pe care o cere: „Şi-au asumat”
- George Ganea a schimbat iar echipa! Cu cine a semnat fiul lui Ionel Ganea
- OFICIAL | Gicu Grozav a fost prezentat la noua sa echipă! Unde a ajuns să joace fotbalistul cu 243 meciuri în Liga 1
- FCU Craiova şi-a prezentat noul antrenor! Adrian Mititelu l-a convins să revină după 8 ani la echipă
- Jurnal Antena Sport | Îl plâng toți dinamoviștii

































