Autoritățile vor verifica dacă echipa a respectat ordonanța militară 3, susține sport.ro. În cazul în care vor fi găsite nereguli, clubul și jucătorii riscă amenzi.
FCSB a anunțat că jucătorii s-au reunit la baza din Berceni
FCSB a postat pe rețelele de socializare un videoclip în care jucătorii respectă distanțarea socială. Pe de altă parte, au apărut și poze în care toată lumea implicată se comportă ca și cum nu am fi în plină pandemie.
”La cererea jucătorilor noștri, FCSB le-a pus acestora la dispoziție terenurile din Baza Sportiva FCSB pentru a se pregăti în grupuri de câte trei, ca o alternativă la ședințele de pregătire prin videoconferință.
Aceștia au fost supervizați de Bogdan Vintilă și colegii săi din staff-ul tehnic, menținând o distanță sigură unii față de ceilalți. Fotbaliștii s-au pregătit pe cinci terenuri de antrenament.
Roș-albaștrii vor efectua marți un antrenament prin videoconferință, așa cum au mai făcut și săptămânile trecute”, e mesajul postat pe Facebook, de roș-albaștri.
- FCSB s-a antrenat azi la baza din Berceni
- Doar jucătorii aflați în șomaj tehnic nu au fost prezenți
- Clubul anunță că s-a respectat distanțarea socială
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Ilie Stan începe lupta pentru banii neprimiți de la Gloria Buzău: “Ai la dispoziție 6 mil. de € și nu reușești”
- Adrian Mititelu, discurs manifest înainte de procesul în care se decide palmaresul “U” Craiova: “Abuzuri uriașe”
- Achiziție spectaculoasă pentru o echipă din Liga 3 chiar în Ajunul Crăciunului: “Un club serios înseamnă și condiții”
- Alex Chipciu a vorbit de relaţia lui cu alcoolul: “Îmi permiteam excese, pahare în plus”! Decizia radicală luată
- FCSB U19 a pierdut dramatic calificarea în 16-imile UEFA Youth League. Eșec la penalty-uri cu Puskas Akademia


































