Gigi Becali încearcă să dea două lovituri pe piaţa transferurilor. FCSB a pus ochii pe jucătorii celor de la Universitatea Craiova, Ivan Mamut şi Reagy Ofosu. Informaţia a fost confirmată chiar de patronul oltenilor, Mihai Rotaru.
Gigi Becali vrea doi jucători de la Universitatea Craiova
“Hai să spunem semioficial (n.r. despre interesul FCSB-ului), dar nu aş vrea să discutăm despre lucrurile care sunt neoficiale“, a declarat Mihai Rotaru, patronul Universității Craiova, la Pro X.
Gigi Becali şi Mihai Stoica au negat interesul pentru jucătorii Craiovei
Gigi Becali şi Mihai Stoica au negat, în momentul în care informaţia a apărut în spaţiul public, că FCSB ar fi interesată de jucătorii Craiovei. „Dacă îl transfer și pe Mamut? Ăsta cine este? Unde joacă? Nu mă interesează niciun Mamut și nu știu cine este”, spunea Gigi Becali, la acel moment, potrivit Pro Sport.
- Gigi Becali îi vrea pe Ivan Mamut şi Reagy Ofosu
- Reacţia lui Mihai Rotaru
- Austria - România e live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY, pe 7 iunie, de la ora 21:45
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Dumitru Dragomir a spus cine este cel mai bun fotbalist din România!
- FCSB va juca în UEFA Youth League! Roş-albaştrii au câştigat şi Liga de Tineret
- Soţia brazilianului Ronaldo a răbufnit: “Corupţia continuă! O ţară dezgustătoare”
- Gică Hagi, ultimatum pentru jucători! Anunţ clar după ce Farul a ratat play-off-ul: “E important”
- Florin Talpan a răbufnit, după ce nu a fost numit comandant la CSA Steaua. Scenariul incredibil lansat: “Vor să-l ajute pe Becali”