Fostul jucător de la Dinamo a evoluat în postura de inter dreapta şi a avut o evoluţie excelntă în victoria echipei sale, scor 2-1, cu Pogon Szczecin.
Hanca a făcut spectacol pentru Cracovia
Hanca a reuşit o pasă de gol superbă pentru Alvarez, care a deschis scroul în minutul 59, şi un gol în minutul 63.
Vedeţi aici golurile din meciul Cracovia – Pogon 2-1
La Cracovia a fost integralist şi Râpă. Ultima achiziţie a celor de la Cracovia, brazilianul Rivaldinho, de la Viitorul, a fost şi el titular, dar a fost schimbat în minutul 67.
28 de ani are Sergiu Hanca şi este cotat la 1.000.000 de euro de către transfermarkt.com.
- Hanca a marcat un gol şi a reuşit o pasă de gol
- Cracovia - Pogon Szczecin 2-1
- Râpă şi Rivaldinho au fost titulari
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- FCSB U19 a pierdut dramatic calificarea în 16-imile UEFA Youth League. Eșec la penalty-uri cu Puskas Akademia
- Scandal în fotbalul românesc. FRF investighează un meci suspect de blat cu scenariul “2 pauză / 1 final”
- Ionel Ganea și decizia luată la șase luni de la decesul copilului său: „Te vom iubi mereu, îngeraș”
- Ce lovitură pentru Real Madrid! S-a “rupt” şi va lipsi 4 luni
- „Fotbal corupt și politizat!” Investitoarea suedeză din Liga 3 se retrage și dă cărțile pe față: „Nu umblăm cu BMW și Mercedes”































