Valeriu Iftime a răbufnit la finalul meciului și l-a criticat dur pe Dugandzic. Totuși, finanțatorul moldovenilor este de părere că echipa sa a dominat meciul.
Valeriu Iftime regretă că nu se va întâlni cu Mourinho
”Suntem o echipă mică. Dacă eram mai mari îi băteam. Nu am văzut frică la noi. Am dominat. Sunt dezamăgit. Ei au trecut de două trei ori de mijlocul terenului. E un fotbal mincinos. Dacă nu dădeau golul ăla norocos.
Noi am încercat. Am avut un vârf care nu a fost niciodată unde era mingea. Nu știu unde a fost, nu l-am văzut. E posibil să se fi gândit la Tottenham și au rămas cu gândul. Am pierdut o ocazie imensă de a aduce o echipa mare în România”, a declarat Iftime la Digi Sport.
- FC Botoșani a fost eliminată din Europa League
- Valeriu Iftime a răbufnit la finalul meciului
- Moldovenii au ratat duelul cu Mourinho
- Cursa Marelui Premiu de la Miami e duminică, 3 mai, de la ora 22:50, pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Meciurile României de la Campionatul Mondial de hochei, Divizia I/B sunt LIVE în AntenaPLAY
- Inedit! Cum vor fi celebrați eroii Stelei la 40 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor Europeni cu Barcelona
- Pintilii îi calcă pe urme lui Rădoi! Ce ofertă neașteptată a primit după despărțirea de FCSB
- Un om din interiorul FRF face praf inovațiile lui Burleanu: “Fotbalul românesc se dezvoltă doar pe foaie”
- Momente de panică la naționala feminină a României. Selecționerului Pedrazzini i s-a făcut rău
- Nicușor Dan a dezvăluit adevăratul motiv pentru care a lipsit de la priveghiul lui Mircea Lucescu

































