Închide meniul

"Îmi fac eu afacere cu cireșe ca să îl cumpăr pe Dennis Man”. Gigi Becali, ironizat în direct

Dan Roșu Publicat: 13 mai 2020, 9:41

Comentarii
"Îmi fac eu afacere cu cireșe ca să îl cumpăr pe Dennis Man”. Gigi Becali, ironizat în direct

Dennis Man poate pleca de la FCSB

"Îmi fac eu afacere cu cireșe ca să îl cumpăr pe Dennis Man, ca să nu mai existe polemica asta cu transferul lui. 150 de lei am înțeles că este kilogramul și un leu ca să faci poza cu cireșele", a spus Răchită, la Pro X. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gigi Becali: E o ofertă de 15 milioane pentru Dennis Man

Gigi Becali a refuzat o ofertă de 7 milioane de euro pentru jucătorul cu 7 goluri și 4 assist-uri în acest sezon. Olandezii de la Feyenoord l-au dorit, dar Becali a considerat prea mic prețul. Acum, el așteaptă 15 milioane de euro, din Italia. 

"Eu am auzit că e o echipă din Italia, care voia să dea 15 milioane de euro. Voiau să dea banii în trei rate, prima rată de opt milioane. Nu e Fiorentina, nu e Roma.

E o echipă mare din Italia, aproape de capitală, nu e din Roma. Am zis: `Trimite oferta la club!`. Până nu văd oferta la club, nu mai vorbesc", spunea Becali, pentru sursa citată. 

Dennis Man (21 de ani) este cotat de transfermarkt.de la 5 milioane de euro. 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Pe cine vrei selecţionerul României?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
16:12
Elias Charalambous sună adunarea înainte de Csikszereda – FCSB: „Trebuie să dăm tot ce avem mai bun”
15:59
Metaloglobus – CFR Cluj LIVE TEXT (21:30). Oaspeţii, fără Zouma şi Slimani la Clinceni
15:42
Andrea Compagno nu se opreşte! Fostul atacant de la FCSB a înscris un nou gol decisiv în Coreea de Sud
15:41
Când semnează cu Steaua Dragoş Nedelcu! Anunţul conducerii roş-albaştrilor
15:15
Programul etapei a 11-a din Liga 1! Când se joacă Universitatea Craiova – Dinamo şi U Cluj – CFR Cluj
14:41
Lamine Yamal s-a accidentat şi Hansi Flick pune tunurile pe Luis de la Fuente: “Sunt foarte supărat”
1 Cristi Chivu şi Igor Tudor, direct în cărţile de istorie! Nu s-a mai întâmplat asta de 51 de ani în Juventus – Inter 2 Gică Hagi a cerut plecarea unui om din FRF, dacă ar fi preluat naţionala: “Era primul OUT” 3 Universitatea Craiova a primit o ofertă uriașă pentru Ștefan Baiaram. Răspunsul dat de Mihai Rotaru 4 Marius Șumudică, salariu „extraterestru” la noua echipă! Va antrena doi români 5 Lovitură uriașă pentru un jucător de la FCSB! Mihai Stoica a făcut anunțul: “Stă un an!” 6 România şi-a aflat posibilele adversare din Nations League! “Tricolorii” sunt în urna a treia
Citește și