Anunţul a fost făcut de agentul jucătorului cotat la 5 milioane de euro, Anamaria Prodan. Gigi Becali a refuzat deja o ofertă importantă pentru "perla" de la FCSB.
"Se discută în continuare transferul lui Dennis Man"
"În continuare se discută transferul. A fost perioada asta când nimănui nu i-a ars de fotbal. Poate foarte puţin vor scădea preţurile, însă nu vor pica abrupt.
Astea sunt istorii, că e pandemie, nu mai sunt bani. Nu, în fotbal vor fi bani pentru jucătorii de valoare întotdeauna", a declarat Anamaria Prodan pentru Telekom Sport.
După ce a refuzat 7 milioane de euro de la Feyenoord pentru Man, Gigi Becali susţine că există cluburi mari în Italia care se interesează de serviciile internaţionalului nostru.
- Dennis Man e cotat de Transfermarkt la 5 milioane de euro
- Gigi Becali a refuzat o ofertă de 7 milioane de euro pentru Man
- Becali susține că echipe mari din Italia sunt pe urmele jucătorului
- Europe Smash Sweden 2025 e live în AntenaPLAY (14-24 august)
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Cum a uimit o vedetă de la naționala României un campionat de top: “Ne întrebam dacă a venit Zidane”
- Ce șanse au FCSB, CFR și Craiova să treacă mai departe de adversarele lor din Europa? Verdictul specialiștilor
- Cum arată clasamentul coeficienților UEFA după meciurile celor de la FCSB, CFR și Craiova. România a coborât
- Anunţ crucial pentru cei de la FCSB! Când va reveni Joyskim Dawa. Lipseşte din luna martie
- Anunţul campioanei înaintea derby-ului cu Rapid! Câţi fani ai celor de la FCSB vor fi pe Arena Naţională