"Vorbim cu președintele, dar patronul decide și așteptăm răspuns. Nimeni nu știe unde e Ioan Niculae. Patronul a plecat și nu răspunde”, a spus Takayuki Seto, conform Pro X.
Takayuki Seto: ”Mi-aș cumpăra bicicletă, dar nu am bani”
În plină pandemie de coronavirus, Seto are o mare dorință. Ar vrea să își cumpere o bicicletă, însă nu are bani.
”Mi-aș cumpăra o bicicletă, dar nu am primit banii de 3 luni, ce să fac? De când am venit la Astra, n-am primit deloc bani. Să vedem ce soluții vom găsi”, a mai spus Seto.
Takayuki Seto s-a întors în aceatsă iarnă la Astra. Japonezul a mai jucat la și în trecut la formația din Giurgiu, pentru care a bifat 322 de meciuri, a dat 30 de goluri și a oferit 25 de pase decisive. Seto este evaluat la 300.000 de euro de site-urile de specialitate.
- Jucătorii nu și-au mai primit salariile de 3 luni
- Ioan Niculae este de negăsit de jucători
- Takayuki Seto spune că nu are bani nici de o bicicletă
- Marele Premiu al Austriei e LIVE în AntenaPLAY, în perioada 27-29 iunie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Adrian Mititelu „a tunat și fulgerat” după ce FCU Craiova a fost depunctată: “Abuz în serviciu! Fac plângere”
- Dorinel Munteanu a împlinit 57 de ani și a făcut un anunț despre viitorul său: “Sunt convins!”
- “Mă doare inima!” A jucat pentru FCSB și a antrenat la Steaua, iar acum și-a spus marea dorință: “Sper asta!”
- Debut sub aşteptări pentru Costel Gâlcă la Rapid! Giuleştenii au comis-o în primul amical al verii
- Prima plecare de la FCU Craiova, după ce FRF i-a retrogradat pe olteni în Liga a 3-a. Anunțul oficial