După ce conducerea FCSB le-a dat liber lui Tănase, Man, Coman, Crețu și Popescu, cu o săptămână înainte de finalul sezonului din play-off, MM Stoica a intrat și el în vacanță.
Mihai Stoica se relaxează în vacanţă
Oficialul FCSB a luat această decizie pentru ca sezonul următor din Europa va începe după jumătatea lunii august, iar perioada de pregătire va avea loc în prima parte a lunii viitoare, astfel că posibilitățile de a avea câteva zile de pauză sunt limitate.
"Prima zi de vacanță", a scris Mihai Stoica pe contul său de Facebook, alături de o poza cu câinele său la piscină.
- 5 jucători de la FCSB se află în vacanță
- FCSB și-a îndeplinit obiectivul
- Sezonul din NBA se vede exclusiv în AntenaPLAY, începând cu 26 octombrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- “Se desființează echipa!” Decizie şoc în fotbalul românesc: Constantin Budescu și-a reziliat contractul
- Ilie Dumitrescu: “Dumnezeu să-l odihnească!” Prima reacţie după ce a murit o legendă a Stelei
- Gluma virală făcută de Adrian Petre cu ocazia sărbătorii de Halloween
- 10 minute de haos la finalul partidei Botoșani-Farul! S-a dictat penalty, apoi a fost anulat la VAR!
- Florin Gardoș, mesaj dur după ce soţia lui Laurențiu Popescu a plâns în tribună, la meciul cu Sănătatea: “Poate ar fi bine…”
































