Închide meniul

Luptă în Italia pentru transferul lui Florinel Coman! După Roma, încă o echipă de tradiție îl vrea pe ”Mbappe”

Dan Roșu Publicat: 15 aprilie 2020, 10:38

Comentarii
Luptă în Italia pentru transferul lui Florinel Coman! După Roma, încă o echipă de tradiție îl vrea pe ”Mbappe”

Florinel Coman poate pleca de la FCSB

Rămâne de văzut dacă fosta echipă a lui Adi Mutu și Ianis Hagi va putea să îndeplinească cerințele lui Gigi Becali, 10 milioane de euro și un procent dintr-un eventual transfer.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gigi Becali vrea 10 milioane de euro plus procente pentru Florinel Coman

"Au spus că ar da opt milioane de euro și 10% dintr-un viitor transfer, dar eu am zis nu. Eu am cerut 10 milioane de euro și un procent de 20% și banii să-i dea pe toți acum", a spus Becali la DigiSport, despre oferta venită de la Roma. 

Orlando City este clubul care s-a interesat cel mai mult de serviciile jucătorului cotat la 5.4 milioane de euro. Americanii au ajuns și în România pentru a sta de vorbă cu cel poreclit ”Mbappe”. Totuși, o glorie a Stelei nu crede în super-trasferul la care speră Becali.

"De doi ani tot pleacă, şi el şi Dennis Man tot pleacă, pleacă, pleacă, dar nu pleacă niciunul. Tot acolo joacă", spune, din Germania, Marcel Răducanu.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Poate lua Dinamo titlul în Liga 1 în acest sezon?
Loading ... Loading ...
Citește și:
12:50
Super-jucătoarea din naţionala Franţei care a semnat cu SCM Râmnicu Vâlcea
12:44
Cristi Săpunaru și-a ales rivalul cu care avea cele mai dure dueluri: „Îl mușcam de gât, dacă puteam”
12:39
EXCLUSIVGică Craioveanu a dat verdictul despre transferul uriaş pregătit de Universitatea Craiova
12:29
Rafael Nadal, anunț despre viitorul lui la un an de la retragere: „Să fiu căpitanul echipei? De ce nu!”
12:22
Replica lui Erling Haaland, după avertismentul lui Pep Guardiola. Imaginea virală postată
11:30
Pe ce loc s-a clasat Istvan Kovacs în topul celor mai buni arbitri din lume în 2025: „Cel mai bun sezon din carieră”
1 Scandalul raportului de compresie. Analiza lui Adrian Georgescu 2 “Cadou” de 1,5 milioane de euro chiar în ziua de Crăciun! Anunțul făcut de CFR Cluj 3 FotoDaniel Bîrligea, vacanță spectaculoasă alături de iubita Antonia, după ce a fost „iertat” de Gigi Becali 4 „Regreți că ai revenit la FCSB?” Răspunsul categoric dat de Denis Alibec. Atacantul, aproape de plecarea de la echipă 5 EXCLUSIVJucătorul dorit de Gigi Becali a fost impresionat de întâlnirea cu Mircea Lucescu: “Așa mi-a zis înainte să debutez” 6 Cristi Chivu se luptă cu Barcelona și Real Madrid pentru primul transfer al iernii la Inter. Jucătorul dorit
Citește și