Închide meniul

Olimpiu Moruţan, genial după Botoşani – FCSB 0-2 când a aflat că i s-a transmis să plece în străinătate: "Doamne Ajută! Să fie aşa cum zice el"

Antena Sport Publicat: 28 februarie 2021, 19:35 / Actualizat: 12 mai 2021, 8:15

Comentarii
Olimpiu Moruţan, genial după Botoşani – FCSB 0-2 când a aflat că i s-a transmis să plece în străinătate: "Doamne Ajută! Să fie aşa cum zice el"

Olimpiu Moruţan

Mihai Roman i-a transmis lui Olimpiu Moruţan că ar merita să prindă un transfer în străinătate. Imediat, "perla" lui Gigi Becali a reacţionat. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

"Doamne Ajută! Să fie aşa cum zice el. E un om pe care îl apreciez şi mă bucur că l-am avut coleg şi aici, şi la FCSB", a spus Olimpiu Moruţan, după Botoşani – FCSB 0-2.

Botoşani – FCSB 0-2. A doua victorie consecutivă pentru echipa lui Petrea

FCSB pare că a depăşit perioada mai puţin fastă şi a reuşit să lege două victorii consecutive. 

"Am început puţin mai greu, dar ne bucurăm că am marcat două goluri şi am reuşit să câştigăm. Ştiam că o să ne aştepte un teren greu şi o echipă bună. Mă bucur că am jucat la Botoşani, m-am simţit bine

Important e să ne facem noi treaba, nu să ne uităm în curtea celorlalţi. Fiecare meci e greu, fiecare echipă îşi dă viaţa pe teren cu FCSB. Mă gândesc la echipa naţională de tineret şi la Campionatul European", a mai spus Olimpiu Moruţan. 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Vom elimina Turcia la barajul pentru World Cup 2026?
Loading ... Loading ...
Citește și:
14:10
VIDEOOklahoma City Thunder, a 16-a victorie a sezonului în NBA. Succes categoric pentru campioană cu Utah Jazz
14:06
Steaua şi CS Dinamo, remize cu acelaşi scor. Rezultate din Liga 2
13:55
Crimă şocantă în faţa stadionului Da Luz! Liderul ultraşilor Benficăi a fost împuşcat în cap!
13:38
Gigi Becali, reacție categorică după ce a fost suspendat de UEFA: „Nu am făcut nimic!”
13:26
Cristi Chivu, decizie care i-a surprins pe italieni cu o zi înainte de Inter – AC Milan. Ce a făcut antrenorul român
13:19
Un star al lui Real Madrid, transferat la echipa care a “spulberat-o” pe FCSB în Europa League
1 Afacerea în care Adrian Mutu a investit 1.5 milioane de euro. S-a asociat cu un greu din lumea business-ului românesc 2 Antrenorul care a făcut istorie cu Liverpool îl vrea pe Ianis Hagi. Ofertă de top pentru căpitanul naţionalei 3 Ce lovitură! Andrei Rațiu a semnat până în 2030 4 Control antidoping după FC Argeș – Universitatea Craiova 1-2! Ce jucători au fost testați 5 Jucătorul de la Universitatea Craiova pe care Meme Stoica a pus ochii: “Foarte, foarte bun!” 6 Nicușor Bancu nu s-a ferit de cuvinte, după victoria cu FC Argeș: „Contează antrenorul, plecasem cu Rădoi”
Citește și