Imaginile în exclusivitate cu omul MARILOR parade, Duckadam, dar și cu nigerianul Astrei, Fatai, care s-a făcut MIC în fața micilor, le puteți urmări la știrile AntenaSport, de la ora 19:55, imediat după Observator!
ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ
Helmut Duckadam și-a petrecut și ziua de naștere în izolare
În urmă cu fix o lună, Helmut Duckadam a împlinit 61 de ani. Că să nu încalce regulile impuse de starea de urgență din România, eroul de la Sevilla a așteaptat cadourile de la prieteni prin curieri și le-a promis că îi va chema pe toți la o felie de tort, când se va liniști nebunia cu virusul.
Reclamă
Recomandări
- Helmut Duckadam nu s-a dus de 1 mai la mare, dar a făcut un grătar... în izolare
- Eroul de la Sevilla a respectat restricțiile impuse de autorități
- Duckadam și-a sărbătorit și ziua de naștere tot în izolare
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
Citește și:
- “Era mult mai tehnic decât mine și Hagi la un loc”. Adrian Mutu n-are niciun dubiu în privința unei legende
- Răzvan Burleanu a câștigat al patrulea mandat de președinte FRF. Cum au votat membrii. Toate rezultatele
- Gigi Becali l-a votat pe Ilie Drăgan şi merge la TAS! Avertisment pentru Burleanu: “Mi-a călcat demnitatea în picioare”
- Răzvan Burleanu l-a atacat pe Ilie Drăgan, după ce a câştigat un nou mandat de preşedinte FRF: “Cine e măscăriciul ăsta?”
- “Îmi vine să plâng!” Ilie Drăgan l-a făcut praf pe Răzvan Burleanu: “Comparăm cu ce se întâmplă în Iran! Dictatură”

































