"Eu cred că familia Reghecampf Prodan este un exemplu pentru toată România. Așa va rămâne pe veci în ciuda tuturor mizeriilor care apar în presă. Soțul meu Laurențiu Reghecampf este soarele meu și al familiei noastre, un om minunat, de un bun simț incredibil, de o educație rar întâlnită, de o decență unică, un profesionist de cel mai înalt nivel, care și-a păstrat valorile familiei și le-a cultivat incredibil, care ne aduce bucurie în fiecare secundă a vieții.
Anamaria Prodan, noi declaraţii tari
Ne-a protejat ca nimeni altul și ne iubește fără limită. Toată această mizerie este izvorâta din frustrarea și micimea unor oameni care nu vor calcă pe urmele soțului meu sau a familiei mele niciodată.
Sunt mândra că soțul meu Laurențiu Reghecampf nu intră în această mocirlă, nu dă declarații, nu vorbește cu presa, stă departe de tot. Asta face numai un bărbat unic precum este soțul meu. Vă rog să respectați numele nostru, dragostea noastră, familia noastră și să luați exemplu de la noi pentru că suntem cei mai buni!”, a scris Anamaria Prodan, pe Instagram.
Laurenţiu Reghecampf ar avea o amantă de opt ani, căreia i-a făcut un cadou costisitor
Anamaria Prodan a reacţionat după ce Gigi Becali ar fi transmis noi informaţii despre relaţia ei cu Reghecampf. Apropiaţi ai patronului FCSB ar fi susţinut că cei doi urmează să divorţeze şi că Reghe ar avea o amantă de mai mulţi ani. El i-ar fi făcut acesteia şi un cadou costisitor, de care Anamaria Prodan ar fi aflat.
“Reghe are amantă de opt ani, i-a făcut fetei și salon de înfrumusețare în Dorobanți, știe cam toată lumea de această relație, chiar și Ana. Așa cum și Reghe știe de ea și de Alexa", au declarat surse din apropierea lui Gigi Becali, potrivit playsport.
- Anamaria Prodan neagă din nou divorţul de Laurenţiu Reghecampf
- Prodan l-a despărţit pe Reghe de prima soţie
- Cupa Mondială 2025 la tenis de masă e live în AntenaPLAY (14-20 aprilie)
- Marele Premiu al Arabiei Saudite este live în AntenaPLAY, duminică, de la ora 20:00
- Soţia brazilianului Ronaldo a răbufnit: „Corupţia continuă! O ţară dezgustătoare”
- Gică Hagi, ultimatum pentru jucători! Anunţ clar după ce Farul a ratat play-off-ul: „E important”
- Florin Talpan a răbufnit, după ce nu a fost numit comandant la CSA Steaua. Scenariul incredibil lansat: „Vor să-l ajute pe Becali”
- Dumitru Dragomir anunţă o nouă forţă în fotbalul românesc: „E printre cei mai mari conducători din ţară. Se pricepe mai bine decât Becali”
- A murit Gabor Biro, dublu campion al României cu UTA! A eliminat-o din Cupa Campionilor pe Feyenoord, care era câştigătoarea en-titre a competiţiei