Închide meniul

Scene halucinante la Dinamo! Suporterii, acuzaţi că au făcut tactica pentru meciul cu Viitorul: "Au intrat în vestiar şi au dat indicaţii! L-au desfiinţat pe Jerry Gane"

Antena Sport Publicat: 27 februarie 2021, 8:27 / Actualizat: 12 mai 2021, 8:15

Comentarii
Scene halucinante la Dinamo! Suporterii, acuzaţi că au făcut tactica pentru meciul cu Viitorul: "Au intrat în vestiar şi au dat indicaţii! L-au desfiinţat pe Jerry Gane"

Scene incredibile la Dinamo

Ion Marin, fost mare jucător şi antrenor la Dinamo, a făcut dezvăluiri halucinante după Dinamo – Viitorul 0-5. Acesta susţine că înaintea partidei, doi suporteri ar fi intrat în vestiar şi ar fi făcut tactica de joc. În acest context, Ion Marin spune că Jerry Gane nu mai are cum să rămână la echipă.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

"Și eu am auzit lucrul acesta, că au intrat doi suporteri în vestiar și și-au permis să dea indicații de joc! Pur și simplu l-au desființat pe Jerry (n.r Ionel Gane), i-au distrus personalitatea, i-au distrus autoritatea. Dacă s-a întâmplat lucrul acesta, este începutul dezastrului. N-au voie în vestiar! Ce să caute acolo? Ce să caute în vestiar?

Lasă, domnule, antrenorul în pace! Eu îl luam de mână și îl aruncam pe ușă afară! Dacă asta s-a întâmplat, Jerry nu mai poate să antreneze la Dinamo", a spus Ion Marin la Digisport

Dinamo – Viitorul 0-5! "Câinii", umiliţi de echipa lui Rednic

Dinamo s-a făcut de râs cu Viitorul, în etapa cu numărul 25 din Liga 1. Revenit în Ştefan cel Mare, Mircea Rednic nu i-a dat nicio şansă echipei alături de care a câştigat titlul atât ca jucător, cât şi ca antrenor.

Constănţenii au început perfect meciul şi au condus cu 2-0 încă din primul sfert de oră. Viitorul a mai marcat o dată până la pauză, prin George Ganea, şi s-a descătuşat pe final. Andrei Ciobanu a reuşit "dubla", iar Tsoumou a înscris la debut.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Reușește FCSB să se califice în play-off?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:57
Florin Tănase, despre golul victoriei în FCSB – Feyenoord 4-3: “Erou a fost Cisotti”. Calculele făcute pentru calificare
0:52
Charalambous: “Este o victorie imensă pentru club, pentru România”
0:48
Gigi Becali a schimbat un fotbalist cu Feyenoord: “Jucam în şapte cu el”
0:43
Gigi Becali a răbufnit, după ce l-a auzit pe Siyabonga Ngezana: “Să nu se întoarcă! Nu stă FCSB îl el”
0:37
Gigi Becali, dezvăluire uluitoare despre Tavi Popescu: “Cineva îl învaţă să facă aşa ceva”
0:20
Gigi Becali, dat pe spate după FCSB – Feyenoord 4-3: “Şi-au scos banii pe tot anul! Îi prelungesc contractul”
1 Prima mutare din Liga 1! Oţelul Galaţi l-a transferat pentru 500.000 de euro 2 Gigi Becali forţează transferul iernii la FCSB! Jucătorii implicaţi în tranzacţie 3 FCSB – Feyenoord 4-3. Campioana României, victorie dramatică, la ultima fază! Revenire de poveste a roş-albaştrilor 4 Universitatea Craiova – Sparta Praga 1-2. Oltenii au terminat “în ceaţă”, oaspeţii s-au impus în ultimele minute de joc 5 Suma incredibilă pentru care a acceptat, de fapt, Ronaldinho să joace la Iaşi 6 “Ești o rușine. Nu mă miră că Ronaldo te-a ignorat”. L-a făcut praf pe Carragher după atacul asupra lui Salah
Citește și