Astfel, în fiecare zi, la baza de antrenament a vicecampioanei se află un echipaj de Poliție, susține digisport.ro. Până acum, situația a fost una normală, iar autoritățile nu au avut de semnalat nimic contra legii.
Bogdan Argeș Vintilă, chemat la Poliția Capitalei
Totul a început după antrenamentul susținut de FCSB la începutul acestei săptămâni. Atunci, au apărut niște imagini care arătau că jucătorii nu respectau distanțarea socială. Gigi Becali a anunțat ulterior că antrenorul Vintilă a ajuns la Poliția Capitalei.
"Mițianul a fost îngrijorat că am început pregătirea. Au făcut școala de miliție, eu așa îi zic, așa știu eu. I-a arătat filmul Miliţiei, a zis da, domne, e distanţare socială, s-a respectat, la revedere! Fiți sănătoși! Vezi, inteligenţa? Tătaru n-a avut inteligenţă să zică asta.
Ţi-am zis eu că miliţianul are inteligenţă, că are şcoală? I-a lăsat filmele acolo să le studieze şi la revedere, să fie sănătos", spunea atunci Becali.
- Un echipaj de Poliție se află la baza din Berceni a celor de la FCSB
- Bogdan Vintilă a dat declarații la Poliția Capitalei
- Jucătorii de la FCSB nu ar fi respectat distanțarea socială
- Play-off-ul din NHL e exclusiv în AntenaPLAY
- Campionatul Mondial de fotbal e exclusiv în Universul Antena, în perioada 11 iunie - 19 iulie
- Atacantul transferat cu scandal de Dinamo, pariul pentru noul sezon: “Cred foarte mult în el”
- Dorinel Munteanu şi-a găsit echipă şi semnează, după retrogradarea cu Hermannstadt: “Discuţii finale”
- Dorit de CFR Cluj, Edi Iordănescu anunță că și-a decis viitorul: “E momentul să clarific”
- “A semnat!”. Gigi Becali, anunțul momentului la FCSB
- Ioan Ovidiu Sabău s-a înţeles cu clubul şi revine pe banca tehnică!

































