“Următoarea prezentare de antrenor la FCSB va fi la biserică!” Dinu Todoran, ironizat după conferinţa de presă comună cu MM Stoica: “E degradarea fotbalului”

Antena Sport Publicat: 14 iulie 2021, 23:53 / Actualizat: 15 iulie 2021, 1:50

Comentarii
Următoarea prezentare de antrenor la FCSB va fi la biserică! Dinu Todoran, ironizat după conferinţa de presă comună cu MM Stoica: E degradarea fotbalului

Dinu Todoran, pe vremea când era antrenor la FCSB / Hepta

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Valeriu Răchită e de părere că, în ritmul acesta, antrenorii de la FCSB vor ajunge să fie prezentaţi la biserică.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Dinu Todoran, ironizat după conferinţa de presă comună cu MM Stoica

”Următoarea prezentare de antrenor la FCSB va fi probabil la biserică. Dacă ăsta e criteriul după care se aleg antrenorii de la FCSB… E degradarea fotbalului. Todoran va rezista la FCSB cât va asculta și va avea rezultate. Dacă nu va avea un puseu de personalitate, să ceară să facă vreo schimbare, va rezista”, a spus Valeriu Răchită la Digisport.

Valeriu Răchită: “Bine că n-a fost prezentat la Palat! N-avea loc de Războinicul Luminii”

Valeriu Răchită l-a ironizat pe Dinu Todoran şi pentru prestaţia din conferinţa de presă susţinută alături de Mihai Stoica.

”Mai bine că n-a fost prezentat la palat, că nu vorbea nici cât a vorbit acum, era acolo ‘Războinicul Luminii’ și n-avea loc. Mă așteptam să accepte, pentru antrenorii tineri e normal să accepte și lucruri de genul ăsta. Eu nu mai vreau să antrenez de trei ani, să-mi bat joc de licența Pro pe care am obținut-o.

Nu vreau să ajung să-mi spună vreun personaj să bag pe nu știu cine. Dinu Todoran nu s-a confruntat cu problemele de acolo încă pentru că n-au fost meciuri, la amicale nu se bagă Gigi Becali”, a mai spus Valeriu Răchită.

Reclamă
Reclamă

Dinu Todoran, mesaj pentru Gigi Becali. „O să câştigăm campionatul!”

Dinu Todoran a promis că FCSB va câştiga campionatul pentru a-i îndeplini dorinţa lui Gigi Becali.

“Mă bucur că am venit la cea mai galonată echipă. Sunt mulţumit de jucători, au răspuns foarte bine la antrenamente şi sperăm să ne îndeplinim obiectivele. Ne dorim cu toţii să câştigăm titlul. Ţinând cont de lotul pe care-l avem, cred că o să câştigăm campionatul. Dar nu o să fie uşor. Nea Gigi ne-a spus ce îşi doreşte şi trebuie să facem în aşa fel să îndeplinim. Îşi doreşte să câştigăm campionatul.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Unde se va opri Sorana Cîrstea la Roma?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
20:17

Cât de gravă este accidentarea lui Nsimba. Nu a jucat cu U Cluj

20:01

LIVE TEXTU Cluj – Universitatea Craiova 0-0. Se joacă cu trofeul pe masă! Ocazii importante la poarta lui Gertmonas

20:00

Chemat de Gigi Becali la FCSB, Mihai Pintilii a dat imediat răspunsul: „Am discuții”

19:36

Bayern Munchen „sparge” banca! 75 de milioane de lire sterline pentru starul din Premier League

19:35

Michael Carrick, la un pas să devină managerul permanent al lui Manchester United! De ce depinde totul

19:01

VIDEODuelul galeriilor înainte de U Cluj – Universitatea Craiova. Mihai Rotaru a însoţit fanii la Sibiu

1 Hermannstadt i-a găsit înlocuitor lui Dorinel Munteanu. Cine este favorit să preia gruparea sibiană 2 Cristi Chivu vrea un român la Inter. Pregătește un transfer de 20 de milioane de euro! 3 Opriți jocul, PSG devine imposibil de oprit! Luis Enrique pregătește transferul cu care face echipa perfectă 4 Decizia luată de Gigi Becali la FCSB pentru barajul de Conference League, după remiza cu Unirea Slobozia 5 Nou antrenor în Liga 1. Mutarea va fi oficializată la final de sezon 6 În Liga 1, ca la El Clasico! LPF a luat o decizie mare înainte de meciul decisiv: U Craiova – U Cluj
Citește și