”Coman si Dennis Man sunt un pic în scădere pentru că în fiecare zi sunt… transferați. Nu e ușor pentru cei doi, întrucât atunci când deschid internetul, ei doi își dau seama că sunt tot la București”, a declarat Costel Pană la Digi Sport.
Florinel Coman, cerut de fani la Galatasaray
Galatasaray s-a interesat în această vară de Florinel Coman, dar turcii s-au speriat de preţul cerut de Gigi Becali: 15 milioane de euro. Totuși, fanii turci îl cer insistent pe internaționalul român la echipă.
Florinel Coman are 22 de ani şi evoluează la FCSB, în prima ligă din România. Acesta poate juca ca extremă atât pe stânga, cât şi pe dreapta, dar poate evolua şi ca atacant.
Ar fi un înlocuitor excelent pentru Feghouli. Este rapid şi tehnic", a scris unul dintre fani pe contul de Twitter, mesaj pe care l-a transmis celor de la Galatasaray.
- 21 de ani are Dennis Man, fiind cotat de la 5 milioane de euro
- 22 de ani are Florinel Coman, fiind cotat la 5,5 milioane de euro
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Marius Lăcătuş şi-a anunţat oficial retragerea: “Am şi eu o vârstă, nu-mi mai arde”
- Adrian Mititelu anunță o lovitură devastatoare pentru Mihai Rotaru! Ce plănuiește patronul FC U Craiova
- Florin Talpan, atac direct la Federația Română de Fotbal! Juristul CSA apelează la TAS pentru a face dreptate
- Mititelu vrea să-i dea încă o lovitură lui Rotaru după ce a câștigat palmaresul Craiovei: “40, 50 de mil. de €”
- Peluza Sud Craiova a sărbătorit victoria din instanță a lui Adrian Mititelu. Bannerul afișat la “Ion Oblemenco”

































