După fluierul final, bucuria a fost de nedescris. Jucătorii nu au mai respectat protocoalele medicale şi s-au îmbrăţişat cu ultraşii.
CSA Steaua a promovat în Liga 3
Steaua Armatei le-a umilit pe rivalele de la baraj – Mihăileşti şi Bărăganul Ciulniţa şi a ajuns în liga a treia. Din toamnă va juca pe Ghencea.
"Eu cred că, în Liga 3, vom face faţă. Chiar noi cred că vom promova. Din câte ştiu eu, vor mai veni jucători. Steaua va juca pe Stadionul Steaua", a declarat antrenorul secund Iulian Miu.
Din spatele gardului, fanii Stelei au făcut spectacol cu Ciulniţa! Incidentele n-au lipsit. Fanii au călcat în picioare legea distanţării şi au intrat pe teren să sărbătorească cu jucătorii. Jandarmii au intervenit imediat!
- Steaua a promovat în Liga 3
- Fanii s-au îmbrăţişat cu jucătorii
- A fost nevoie de intervenţia jandarmilor
- Sezonul din NBA se vede exclusiv în AntenaPLAY, începând cu 26 octombrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- “Se desființează echipa!” Decizie şoc în fotbalul românesc: Constantin Budescu și-a reziliat contractul
- Ilie Dumitrescu: “Dumnezeu să-l odihnească!” Prima reacţie după ce a murit o legendă a Stelei
- Gluma virală făcută de Adrian Petre cu ocazia sărbătorii de Halloween
- 10 minute de haos la finalul partidei Botoșani-Farul! S-a dictat penalty, apoi a fost anulat la VAR!
- Florin Gardoș, mesaj dur după ce soţia lui Laurențiu Popescu a plâns în tribună, la meciul cu Sănătatea: “Poate ar fi bine…”
































