VIDEO | FCSB a început pregătirile. Cum s-au antrenat jucătorii lui Bogdan Vintilă

Antena Sport Publicat: 16 mai 2020, 13:18

Comentarii
VIDEO | FCSB a început pregătirile. Cum s-au antrenat jucătorii lui Bogdan Vintilă

VIDEO | FCSB a început pregătirile. Cum s-au antrenorat jucătorii lui Bogdan Vintilă

Fotbaliștii s-au pregătit în grupuri de câte patru și au fost monitorizați de membrii staffului tehnic și medical. Totodată, ei au făcut multe excerciții fizice, fiind inclusă și mingea.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mesajul echipei FCSB pe rețelele de socializare

Cei de la FCSB au postat un mesaj în care au anunțat că toți fotbaliștii au fost testați. De asemenea, ei vor primi rezultatele sâmbătă și se vor antrena în grupuri de câte patru.

”FCSB a reluat activitatea odată cu expirarea stării de urgență. Jucătorii și membrii staff-ului au intrat în cantonament la Baza Sportivă FCSB, unde vor rămâne cel puțin 14 zile.

Toți membrii delegației roș-albastre au fost supuși testelor COVID-19 și triajului epidemiologic, în conformitate cu normele în vigoare.

Reclamă
Reclamă

De sâmbătă, când vor primi rezultatele testelor COVID-19, jucătorii vor începe antrenamentele în serii de câte patru, fiecare serie fiind supervizată de câte un membru al staff-ului tehnic și medical!”, se arată în mesajul postat de roș-albaștrii.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine ar trebui să fie titular în poarta României la barajul cu Turcia?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
15:30

EXCLUSIVGică Hagi s-a răzgândit! Decizia luată înainte de Turcia – România, meciul crucial al tricolorilor

15:23

Turcii au anunţat primul 11 al lui Montella pentru meciul cu România. Rol uriaş pentru Arda Guler

15:17

Victor Angelescu, declaraţia care îl va enerva pe Gâlcă: “Daniel Pancu e un antrenor foarte valoros”

14:51

Gazzetta dello Sport a dat verdictul: cu ce scor se termină Turcia – România

14:48

Premier League ar putea avea 7 echipe în Liga Campionilor, în sezonul 2026-2027

14:32

Loţi Boloni, declaraţii tari înainte de Turcia – România: “Nu cunosc bine jucătorii”

1 Transfer la Dinamo. Cine vine în locul lui Boateng? Nicolescu prelungește și cu Raul Opruț 2 Mircea Lucescu l-a scos din lot înainte de Turcia – România. Ce explicaţii i-a dat: “O decizie comună” 3 “Cedez clubul!” O echipă de tradiţie din Liga 1 caută patron: se vinde “gratis” 4 Transferul cerut de Gigi Becali care l-a făcut pe Mihai Stoica să ameninţe cu demisia la FCSB: “Râde lumea de noi” 5 Bogdan Stelea, reacţie dură după ce a văzut cine l-a înlocuit pe Ionuţ Radu la naţională: “El merita!” 6 „Oh, Doamne…” Reacția lui Florin Niță când a văzut cine apără poarta României cu Turcia
Citește și