FCSB a publicat noi imagini de la pregătirile echipei. Regulile sunt respectate cu stricteţe de jucătorii vicecampioanei.
"Fotbaliștii se antrenează în grupuri de câte patru, care au fost stabilite încă de la intrarea în cantonamentul de la Baza Sportiva FCSB.
Toți membrii delegației vor efectuat testul COVID-19 pentru a doua oară zilele viitoare, după ce primul test a relevat faptul că niciunul dintre aceștia nu a fost infectat", se arată în postarea FCSB de pe pagina de Facebook.
Gigi Becali: "Sunt armăsari, nu mai sunt mânji"
Gigi Becali are în cotinuare mare încredere că va încasa sume colosale în schimbul lui Florinel Coman şi Dennis Man. Patronul şi-a lăudat încă dată "perlele".
"Eu cred că vor fi mai mulţi bani în fotbal, dar nu am de unde să ştiu dacă aşa va fi, deci trebuie să am grijă. Aşa că am luat nişte măsuri economice. Iar dacă te uiţi la Dennis Man la picior, ia vezi cum arată! Ia vezi cum arată şi Coman! Acum se vede ce au lucrat ei în ultimele şase luni. Păi, sunt armăsari, nu mai sunt mânji. Pe asta mă bazez eu la reluarea campionatului", a spus Gigi Becali la Digi Sport Special.
- Jucătorii de la FCSB se pregătesc pentru reluarea Ligii 1
- Măsurile de distanţare sunt respectate la antrenamente
- Gigi Becali i-a lăudat pe Florinel Coman şi pe Dennis Man
- Marele Premiu al Azerbaidjanului e live în AntenaPLAY, în perioada 19-21 septembrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Un dublu campion al României, trecut pe la FCSB, prezentat oficial în Liga a 3-a. Cu ce club a semnat
- Investiție uriașă! Câți bani încasează Ronaldinho pentru a fi prezent la evenimentul din Iași
- Adrian Mititelu contraatacă după mesajele grosolane afișate de suporterii lui FCU Craiova: “Acțiuni mârșave”
- Ronaldinho revine în România! Evenimentul la care starul brazilian și-a anunțat participarea
- Virgil Ghiță, printre cei mai slabi de pe teren în înfrângerea dureroasă cu Hertha! Ce notă a primit românul