Inspiraţia lui Joaquin Caparros Camino a fost de bun augur. Selecţionerul Armeniei a făcut trei schimbări în startul reprizei secunde, iar Eduard Spertsyan, unul dintre jucătorii introduşi pe teren, a marcat. Mijlocaşul de 20 de ani al lui Krasnodar a punctat după un şut din afara careului, deviat de Alin Toşca.
Dennis Man, decizie de neînţeles în meciul cu Armenia! Starul Parmei a irosit o ocazie uriaşă
România este condusă în repriza secundă, însă scorul putea fi altul. Dennis Man (22 ani) a irosit o ocazie uriaşă în prima repriză a meciului cu Armenia. Internaţionalul român a fost de neînţeles la o fază în care tricolorii puteau deschide scorul.
În minutul 43, Dennis Man a scăpat în flancul drept, unde a luat o acţiune personală. Internaţionalul român a ajuns foarte aproape de poartă, însă decizia lui a fost una de neînțeles.
Acesta a vrut să îi paseze cu călcâiul lui George Puşcaş, dar a pierdut mingea. Imediat după, staff-ul naţionalei a răbufnit. Nicolae Dică s-a auzit certându-l pe jucătorul Parmei!
- Gol incredibil primit de România
- Inspiraţia selecţionerului Armeniei a adus reuşita
- Play-off-urile din NHL şi NBA sunt exclusiv în AntenaPLAY
- Campionatul Mondial de hochei e live în AntenaPLAY (15-31 mai)
- Ioan Varga, anunţ important despre viitorul CFR-ului: “Interes există!”
- Adrian Bumbescu, internat de urgenţă în spital! Care este starea fostului jucător de la Steaua şi Dinamo
- CS Dinamo tremură pentru menţinerea în Liga 2! Doar 1-1 cu Şelimbăr în turul barajului
- „Dezastru, Federația nu poate controla corupția!” Investitorul străin din România a „fugit” la 10.000 de kilometri de țară
- Inedit! Cum vor fi celebrați eroii Stelei la 40 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor Europeni cu Barcelona

































