Fostul decar al Generației de Aur este într-o companie selectă. Are alături sportivi geniali, așa cum au fost Diego Armando Maradona, Pele, Zinedine Zidane, Alfredo di Stefano sau Pichel Platini. Fanii sunt invitați să îl voteze pe cel mai bun.
Gică Hagi, într-un top select al France Football
"Suntem siguri că ezitați pentru câteva momente. Dacă nu chiar și pentru mai mult. Totul pentru că citiți o selecție de mijlocași ofensivi care vă vor face să vă gândiți de două ori mai mult. Pele, Zinedine Zidane, Diego Maradona, Bobby Charlton, Roberto Baggio, Raymond Kepa… totuși, numai doi dintre ei vor ajunge în echipa legendară. Pe cine îl preferi?", se anunță în articolul francezilor.
Gheorghe Hagi a jucat, în carieră, pentru Farul, Sportul Studențesc, Steaua, Real Madrid, Brescia, Barcelona și Galatasaray. Este cel mai bun marcator din istoria naționalei României, la egalitate cu Adrian Mutu. A înscris 35 de goluri în 124
- Hagi, elogiat de jurnaliștii francezi
- Surpriză pentru liderul Generației de Aur
- Gică Hagi este cel mai bun marcator al naționalei României
- Spania - Insulele Capului verde e luni, de la ora 19:00, live pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Belgia - Egipt e luni, de la ora 22:00, live pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Dorit de FCSB, fotbalistul a semnat. Mutare surpriză în Liga 1
- Cum arată acum clasamentul golgheterilor Campionatului Mondial
- Ce scrie presa din Belgia despre transferul lui Darius Olaru: “Unul dintre starurile ligii din România”
- Primul transfer al verii la Rapid. Jucătorul a fost prezentat oficial
- „S-a pus, nu?!” Isak a făcut show și la finalul meciului! Ce voia să afle de la reporter
































