Închide meniul

Jucătorul care l-a cucerit pe Gigi Becali, mesaj savuros: “Îmi plac manelele, sunt manelist!”

Publicat: 6 februarie 2025, 18:05

Comentarii
Jucătorul care l-a cucerit pe Gigi Becali, mesaj savuros: Îmi plac manelele, sunt manelist!

Gigi Becali, în timpul unui interviu la Palat/ Profimedia

Jucătorul care l-a cucerit pe Gigi Becali, Juri Cisotti, a transmis un mesaj savuros. Italianul a recunoscut ce gen de muzică îi place.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Juri Cisotti a fost transferat de FCSB în această iarnă, de la Oţelul. După ultimul meci jucat de campioană, cu UTA, Gigi Becali l-a lăudat pe mijlocaşul italian.

Jucătorul care l-a cucerit pe Gigi Becali, mesaj savuros

Juri Cisotti a fost întrebat despre muzica pe care o ascultă în timpul liber, şi nu s-a ferit să recunoască faptul că ascultă şi manele. Acesta a dezvăluit că orice gen muzical îi place.

“Eu ascult de toate. Îmi place reggae, ascult rap, rock, aproape tot. Acum îmi plac și manelele! Sunt puțin manelist acum. Ușor-ușor”, a spus Juri Cisotti.

Gigi Becali l-a numit pe Juri Cisotti ca fiind “fotbalist de fotbalist”, după victoria campioanei cu UTA, din ultima rundă. Patronul roş-albaştrilor a avut doar cuvinte de laudă la adresa italianul transferat de la Oţelul.

Reclamă
Reclamă

„Doar Ştefănescu nu face. Nu mai contează banii, îi uiţi când i-ai dat. La revedere, uiţi ce bani ai dat. Valoare are, nu are curaj, aleargă în zone moarte.

Ai văzut Cisotti, e fotbalist de fotbalist. Aşa l-am luat. Le-a zis lui Charalambous şi Pintilii: ‘E adevărat, are dreptate nea Gigi, dar vă promit să mă acomodez, am venit din alt mediu şi e altceva’. Urcă cu mingea, pasează”, a spus Gigi Becali despre Juri Cisotti, la Palat.

Gigi Becali forţează un nou transfer

Gigi Becali a cumpărat doi jucători de la Farul Constanţa, pentru un milion de euro. Este vorba despre Alexandru Stoian (17 ani), atacant central, și Ionuț Cercel (18 ani), fundaș dreapta.

Reclamă

Dacă primul a venit încă din această iarnă la FCSB, al doilea a fost lăsat iniţial la Farul până la finalul sezonului. Totuşi, Mihai Stoica susţine că Becali forţează aducerea fundaşului cu 16 meciuri în acest sezon încă de acum.

„A mai fost o discuţie referitoare la Cercel purtată de patronul cu Gică Hagi, azi, de ziua lui. La mulţi ani lui Gică Hagi! Da. Discută, înţeleg că are o problemă medicală Cercel şi de asta a fost înlocuit la pauză.

A fost o discuţie, încă nu i-a răspuns Gică Hagi, ar fi şi culmea. Are alte probleme azi, că o dată împlineşti 60 de ani” , a declarat MM Stoica, citat de primasport.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Vom elimina Turcia la barajul pentru World Cup 2026?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:19
Nicușor Bancu nu s-a ferit de cuvinte, după victoria cu FC Argeș: „Contează antrenorul, plecasem cu Rădoi”
23:08
Schimbări în lotul FCSB-ului pentru meciul cu Petrolul. Jucătorii pe care mizează Mihai Stoica: „Au moral bun”
22:58
Filipe Coelho, concluzii după debutul cu victorie la Universitatea Craiova: „Nu a fost ușor”
22:46
Ștefan Baiaram, mesaj ferm despre Filipe Coelho, după primul meci fără Mirel Rădoi la Craiova: „Nu poate schimba tot”
22:26
FC Argeş – Universitatea Craiova 1-2. Debut cu dreptul pentru Filipe Coelho pe banca oltenilor
22:01
Lando Norris a dat cărțile pe față despre relația cu Oscar Piastri, înaintea cursei din Las Vegas
1 Afacerea care l-a ruinat pe Cristi Chivu. Pe ce s-au dus zecile de milioane câştigate de român 2 BREAKING NEWSTurcia – România, la barajul pentru Cupa Mondială. Posibil duel cu Slovacia sau Kosovo în finala play-off-ului 3 Prima reacţie a lui Mircea Lucescu după ce a aflat că România joacă împotriva Turciei la barajul pentru World Cup 2026 4 OFICIAL | UEFA a anunţat când se joacă Turcia – România! Oră neobişnuită pentru “tricolori” 5 Ce lovitură! Andrei Rațiu a semnat până în 2030 6 Dinamo poate face un transfer “exotic” în iarnă. Ar fi o premieră în istoria fotbalului românesc
Citește și