Închide meniul

“Nu ai voie! Nu mai e accesibilă salvarea directă” Răzvan Patriche, un car de nervi după Oțelul – Dinamo 1-0!

Alex Ioniță Publicat: 8 aprilie 2024, 22:39

Comentarii
Nu ai voie! Nu mai e accesibilă salvarea directă Răzvan Patriche, un car de nervi după Oțelul – Dinamo 1-0!

Răzvan Patriche / Profimedia

Răzvan Patriche a fost un car de nervi după Oțelul – Dinamo 1-0! Jucătorul a oferit prima reacție după ce echipa lui Dorinel Munteanu a marcat la ultima fază a partidei care a închis etapa cu numărul 3 din playout.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Partida dintre Oțelul și Dinamo a contat pentru etapa cu numărul 3 din playout-ul Ligii 1. Meciul dramatic de la Galați a putut fi urmărit în format LIVE TEXT pe AS.ro

Răzvan Patriche a fost un car de nervi după Oțelul – Dinamo 1-0!

Căpitanul echipei din Ștefan cel Mare a spus că Dinamo nu avea voie să primească gol la ultima fază a meciului, mai ales pe un contra atac început după o fază fixă a „câinilor”. Totodată, Răzvan Patriche a spus că echipa sa trebuie să se gândească acum la locurile de baraj, având în vedere că va fi greu să obțină un loc de salvare directă.

“N-ai voie să iei gol pe contră, după o fază fixă a noastră. Nu știu cine e responsabil, dar nu ai voie!

Și fanii sunt supărați, ca și noi. Nu știu cât ne ajuta un egal în seara asta. Totuși, era un punct important în seara asta.

Reclamă
Reclamă

Merem înainte! Nu mai e accesibilă salvarea directă, cred. Ne luptăm pentru un loc de baraj!

Am spus, nu ai voie să iei gol după ce ai o fază fixă! De meciul cu Petrolul nu mai comentez. Ăsta e fotbalul, deocamdată nu e nimic pierdut. Momentan suntem la mâna noastră, trebuie să facem puncte.

Ne lipsesc foarte mult suporterii acasă, dar asta este. Ne-au lipsit multe sezonul acesta. După cum am spus, nimic nu e pierdut. Trebuie să lucăm mai mult, să muncim mai mult și să aducem puncte”, a spus Răzvan Patrice, la digisport.ro.

Reclamă

Jucătorul „câinilor” care câştigă 15.000 de euro lunar: „Sunt salarii importante acum la Dinamo”

Florin Prunea a dezvăluit cine este jucătorul „câinilor” care câştigă 15.000 de euro lunar. Fostul conducător al lui Dinamo a fost aprobat de Ovidiu Burcă, fost antrenor al „câinilor”.

”Crezi că băieții ăștia veneau pe salarii…? Sigur, sunt jucători de calitate și ei pot mai mult. Și Pavicic, și Milanov, și Gnahore.

Aici, la Dinamo, se plătește și 15.000 de euro salariu, din ce știu. Îți spun eu care are 15.000, e Gnahore. Nu îți veneau”, a declarat Florin Prunea pentru sursa menționată anterior.

”Sunt salarii importante acum la Dinamo”, a adăugat şi Ovidiu Burcă, pentru sursa citată.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine sunt vinovaţii pentru situaţia în care a ajuns FCSB?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:27
Florin Prunea şi Ilie Dumitrescu s-au contrat în legătură cu scandalul pariurilor: “Vrei să protejezi FRF”!
23:13
Alexandru Musi, la pământ după ce Dinamo a ratat șansa de a urca pe primul loc: „E frustrant, meritam mai mult”
23:00
Răsturnare de situație! Luis Phelipe a semnat cu altă echipă, după ce a fost aproape de Botoșani
22:59
Cătălin Cîrjan, sprijin total pentru impresarul lui suspendat pentru pariuri: “E parte din familia mea”
22:42
Zeljko Kopic, anunț despre transferuri după Dinamo – Petrolul 1-1. Ce a spus despre gafa lui Epassy
22:36
Prima reacţie a lui Epassy după gafa monumentală de la golul “lupilor galbeni”! A spus ce s-a întâmplat
1 Transferul se face astăzi! Mutarea a fost anunţată de Gigi Becali: “Ne-am înțeles” 2 Charalambous a aflat după FCSB – Fenerbahce decizia luată de Gigi Becali. A fost luat prin surprindere: “Nu am fost informat” 3 Inter şi Cristi Chivu şi-au aflat adversara din play-off-ul pentru optimile Champions League. Meci tare pentru Real Madrid 4 Gigi Becali a făcut praf doi jucători de la FCSB, după egalul cu Fenerbahce: “Cu din ăştia nu poţi” 5 Gică Hagi l-a pus pe liber. I-a reziliat contractul 6 Salarii de 450.000 de euro pentru cinci români care nu au muncit o secundă! Sunt bani publici
Citește și