Închide meniul

“Vai de capul meu!” Goluri de pe altă planetă în CSM Slatina – CSM Reşiţa. Execuţii demne de Liga Campionilor în Liga 2

Valentin Pîrcălabu Publicat: 23 septembrie 2024, 17:24

Comentarii
Vai de capul meu! Goluri de pe altă planetă în CSM Slatina – CSM Reşiţa. Execuţii demne de Liga Campionilor în Liga 2

Colaj capturi digisport

Goluri de pe altă planetă în CSM Slatina – CSM Reşiţa, din Liga 2. Execuţii demne de Liga Campionilor. Călin Toma şi Ionuţ Mitran au au avut o execuţii demne de Champions League.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Ionuţ Mitran a marcat o bijuterie de gol în partida cu Reşiţa, din Liga 2 din România. Fundaşul dreapta a trecut mingea printre picioarele lui Negru şi l-a driblat printr-un călcâi de efect pe Cioiu pentru ca mai apoi să trimită un şut lobat la colţul lung.

Goluri de pe altă planetă în CSM Slatina – CSM Reşiţa, din Liga 2. Execuţii demne de Liga Campionilor

Mingea a lovit întâi bara înainte să intre în poartă. “Vai de capul meu! Ce goluri avem la Slatina“, a exclamat comentatorul partidei la digisport.ro. Şi al doilea gol marcat de CSM Slatina în faţa formaţiei antrenate de Flavius Stoican a fost unul de senzaţie. În kinutul 43, căpitanul Călin Toma a marcat cu un şut fabulos la colţul lung, care s-a oprit în vinclul porţii celor de la Reşiţa, echipă antrenată de Flaviu Stoican.

Flavius Stoican are contract cu CSM Reşiţa până la finalul sezonului cu Reşiţa, care nu a fost învinsă până la partida de la Slatina: a nvins FC U Craiova, Petroşani şi FC Bihor şi a remizat cu Dumbrăviţa şi cu CSA Steaua.

Rezultate Liga 2 – etapa a 7-a

Concordia Chiajna – Metalul Buzău  1-0

Reclamă
Reclamă

CS Mioveni – CFC Argeş  1-1

Corvinul Hunedoara – Câmpulung Muscel 2022  3-0

Metaloglobus Bucureşti – Viitorul Târgu Jiu  7-0

Reclamă

CSC 1599 Şelimbăr – FC Voluntari  0-0

Unirea Ungheni – CS Afumaţi  0-0

CSM Focşani – FCU 1948 Craiova 1-1

Luni, 23 septembrie

16:00

CSM Slatina – ACSM Reşiţa

Marţi, 24 septembrie

18:30

AFK Csikszereda – CSC Dumbrăviţa

Înapoi la Homepage
Reclamă

Pleacă Mircea Lucescu după meciul României cu San Marino?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:14
Basarab Panduru şi Mihai Stoica au ales cel mai bun adversar pentru România la baraj: “Toată lumea vrea cu ei”
23:36 17 nov.
Germania și Olanda s-au calificat la Campionatul Mondial! Victorii clare pentru cele două favorite. Rezultatele serii
23:09 17 nov.
România – San Marino LIVE VIDEO (marţi, 21:45, Antena 1 şi AntenaPLAY). Ultimul meci al tricolorilor în preliminarii
23:02 17 nov.
Anunţul important făcut de Neluţu Varga în timp ce echipa lui, CFR Cluj, riscă depunctarea!
22:47 17 nov.
Impresarul lui Denis Drăguș a dat replica, după oferta lui Gigi Becali. Mesaj pentru Marius Șumudică
22:42 17 nov.
UPDATEGermania, repriză incredibilă în meciul pentru World Cup 2026! “Set” pentru nemţi, care sunt la Mondial!
1 Afacerea în care Cosmin Olăroiu a investit milioanele arabilor: “Nu mă văd antrenând la 80 de ani, ca Lucescu” 2 Prima mutare făcută de FCSB. De astăzi este la club, Meme Stoica a făcut anunţul 3 “L-au suspendat” Selecţionerul Mircea Lucescu a apelat la UEFA, iar forul european a luat decizia! 4 Denis Drăguş a plecat din cantonamentul naţionalei. Mircea Lucescu: “Nici nu l-am mai văzut” 5 Gigi Becali a făcut oferte pentru cinci transferuri. Meme: “Suntem deja în discuții” 6 Primul transfer realizat după Bosnia-România. Plătesc 6 milioane de euro pentru el
Citește și