Ianis Hagi, gol crucial în Brondby – Rangers 1-1! Moruțan și Cicâldău, titulari în Galatasaray – Lokomotiv 1-1. Înfrângere dramatică pentru Răzvan Lucescu. Toate rezultatele sunt AICI

Alexandru Ivan Publicat: 5 noiembrie 2021, 0:05

Meciuri tari în Europa

Profimediaimages

Update 23.50: Fluier final pe toate stadioanele. Iată rezultatele serii:

Update 23.50: Meci dramatic pentru PAOK și Razvan Lucescu. Echipa Românului a fost învinsă de FC Copenhaga și a terminat meciul în inferioritate numerică. Deși a început runda pe primul loc, PAOK a căzut acum pe locul al treilea în grupă.

Update 22.40: Fluier final la primele meciuri ale serii! Iată primele rezultate:

Update 22.30: Lyon – Sparta Praga 3-0. Toko Ekambi a înscris și el în poarta lui Florin Niță. Echipa din Lique 1 a câștigat la scor de neprezentare

Update 22.21: Brondby – Rangers 1-1! GOOOL Ianis Hagi! Introdus de pe bancă, mijlocașul român a reușit să aducă egalarea pentru campioana Scoției, în repriza a doua!

Update 21.17: Galatasaray – Lokomotiv Moscova 1-1! Echipa lui Olimpiu Moruțan și Alexandru Cicâldău și-a luat gol în ultimul sfert de oră. Kamano a egalat pentru ruși

Update 21.10: Lyon – Sparta Praga 2-0! Florin Niță nu a rezistat în fața vedetelor francezilor. Românul a încasat două goluri, ambele de la algerianul Slimani.

Update 20.33: Brondby – Rangers 1-0! Campioana Scoției a încasat gol chiar înainte de pauză. Balogun a înscris în proprie poartă.

Update 20.30: Galatasaray – Lokomotiv Moscova 1-0! Algerianul Sofiane Feghouli a deschis scorul pentru formatia Cim Bom, din pasa olandezului van Aanholt

Update 19.50: Rangers a marcat în meciul cu Brondby, dar reușita scoțienilor a fost anulată pentru ofsaid

Update 19.25: S-au anunțat echipele de start la primele meciuri ale serii. Olimpiu Moruțan și Alexandru Cicâldău sunt titulari la Galatasaray în meciul cu Lokomotiv Moscova. Tot din primul minut va apăra și Florin Niță în Lyon – Sparta Praga. Pe de altă parte, Ianis Hagi este rezervă în Rangers – Brondby.

Cine va fi golgheterul Ligii 1?

23:37 VIDEOLeicester – Southampton a fost live în AntenaPLAY. Liderul din Championship, victorie categorică 23:29 „Nu am mai trăit aşa ceva în viaţa mea!” Zeljko Kopic s-a prăbuşit emoţional, după ce Dinamo a fost învinsă de Botoşani 23:19 Ce a spus Bogdan Andone după victoria uriaşă cu Dinamo despre momentul în care a „explodat” la arbitri şi a văzut cartonaşul roşu 23:12 „Începe hegemonia FCSB-ului?” Răspunsul dat de Mihai Pintilii! Roş-albaştrii, la un pas de primul titlu după nouă ani 23:01 Marius Şumudică, sfătuitorul din umbră al lui Valeriu Iftime! Cum s-a implicat la Botoşani: „Îi mulţumescu mult!” 22:53 AS.ro LIVE | Alexandru Corneschi este invitatul lui Dan Pavel. Poveştile de senzaţie ale celui mai rapid maratonist român 22:50 Dennis Politic a cedat şi a transmis un mesaj categoric, după Botoşani – Dinamo 2-1: „Suntem penibili!” 22:20 „Ceva nu se leagă!” Răzvan Patriche, la pământ după ce Dinamo a fost învinsă în prelungiri de Botoşani 22:18 Ionel Dănciulescu a găsit principalul vinovat după ce Dinamo a fost învinsă de FC Botoşani: „Interpretează foarte prost” 21:59 Dinamo Bucureşti – Skjern Handbold 28-27, în turul sferturilor European League Vezi toate știrile