Închide meniul
VIDEO

Ruby și Zsolt, eliminați de la Dancing on Ice – VIS ÎN DOI. Show-ul continuă sâmbătă, de la ora 20:00, la Antena 1

Antena Sport Publicat: 12 aprilie 2022, 20:46 / Actualizat: 24 mai 2024, 15:54

Comentarii
Ruby și Zsolt, eliminați de la Dancing on Ice – VIS ÎN DOI. Show-ul continuă sâmbătă, de la ora 20:00, la Antena 1

AS.ro

Ruby și Zsolt, eliminați de la Dancing on Ice – VIS ÎN DOI. Show-ul continuă sâmbătă, de la ora 20:00, la Antena 1. A mai rămas o etapă până aflăm perechile din Marea Finală de la Dancing on Ice. În direct la Antena 1, cel mai ghinionist cuplu a ieşit din cursă. După a patra prezenţă la rând, la duel.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Ruby şi Zsolt au încins gheaţa la antrenamente. Pentru că melodia lor, de la seara muzicii româneşti, a fost una incendiară.

Ruby și Zsolt, eliminați de la Dancing on ICE – VIS ÎN DOI

“Mi-a rupt picioarele, îţi zic sincer”, a spus Ruby.

“Mă doare splina şi ficatul, de la atât bâţâială”, a spus și Zsolt.

Show-ul din timpul concursului n-a trecut cu bine de juriu şi de fanii care au votat. Ruby şi Zolt au ajuns pentru a patra oară la rând, la duel.

Reclamă
Reclamă

“Îmi dau seama că sunt aşa, un fel de omul negru al competiţiei”, a mai spus Ruby.

Ruby şi Zsolt au pierdut duelul cu perechea formata din Carmen și Lilian! Dancing on Ice – VIS ÎN DOI continuă cu seara folclorului internaţional.

Sâmbătă, în direct la Antena 1, de la ora 20:00. În concurs vor rămâne doar trei perechi, care vor intra în Marea Finală, pentru premiul de 50 de mii de euro.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ar fi bine pentru Radu Drăguşin să plece de la Tottenham?
Loading ... Loading ...
Citește și:
1:00 23 ian.
„I-am demolat”. Reacția croaților după ce Dinamo Zagreb a umilit-o pe FCSB în Europa League
0:43 23 ian.
Mihai Stoica, convins că FCSB e OUT din Europa. Singurul lucru bun după umilinţa cu Dinamo Zagreb!
0:31 23 ian.
„Suntem varză”. Daniel Bîrligea, cea mai dură reacție după Dinamo Zagreb – FCSB 4-1: „Nici nu știam că nu mai joc”
0:24 23 ian.
“Mai speraţi la calificare?” Răspunsul lui Darius Olaru după umilinţa suferită de FCSB la Zagreb
0:20 23 ian.
Elias Charalambous, discurs fără precedent după rușinea de la Zagreb: „Trebuie să ne trezim! Nu am fost o echipă”
0:08 23 ian.
Ce șanse de calificare are FCSB în „primăvara europeană”, după eșecul la scor cu Dinamo Zagreb
1 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. Edin Dzeko semnează în Liga a 2-a din Germania 2 “N-ai nicio idee ce e ăla fair-play!”. Scandal după meciul Soranei Cîrstea cu Naomi Osaka de la Australian Open 3 Florin Tănase şi Creţu, OUT pentru Dinamo Zagreb – FCSB. Gigi Becali a anunţat echipa de START 4 La ce oră se joacă meciul Gabriela Ruse – Mirra Andreeva, în turul 3 la Australian Open? Anunțul organizatorilor 5 Mihai Stoica, anunţ despre transferuri înainte de Dinamo Zagreb – FCSB! Ce face cu cele 6 milioane de la Gigi Becali 6 Sorana Cîrstea – Naomi Osaka 1-2. Românca, eliminată în turul 2 de la Australian Open. Moment tensionat la final
Citește și