Dacă ar fi patron de club, Andrei Ivan ar da 15 milioane de euro pe Florinel Coman și Bilel Omrani. Pe ei i-a ales parteneri în cel mai tare atac al Ligii 1.
"Stânga – eu, vârf – Omrani, şi dreapta – Florinel Coman. O să-i pun pe toţi 11 de la noi din echipă!", a glumit Andrei Ivan, în momentul în care a fost pus de AntenaSport să își facă echipa ideală.
Andrei Ivan: "Îi doresc lui Coman să prindă un contract bun"
Cu Florinel Coman, Ivan e bun prieten. Ar vrea să-l vadă la Roma, nu la Orlando City, în MLS.
"Îi doresc baftă şi să prindă un contract foarte bun", a spus Ivan.
"Eu m-aș bucura să plece undeva în Europa. La ce calități are, sunt sigur că poate face față în campionatele mari", e de părere și fostul coleg al lui Coman, Romario Benzar.
În izolare, Andrei Ivan n-a putut merge la frizer, așa că a apelat la tatăl său pentru a-l tunde.
- Andrei Ivan și-a făcut echipa ideală din Liga 1
- Olteanul joacă în atac alături de doi rivali
- Ivan e prieten bun cu unul dintre ei
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- All-Star Game 2026 e live în AntenaPLAY luni, 16 februarie, de la 00:00
- Hermannstadt – CFR Cluj 0-0. Echipa lui Daniel Pancu poate urca pe loc de play-off. Bară pentru clujeni
- Fostul jucător de la Dinamo, transfer la Barcelona sau Real Madrid!
- Conducerea Csikszereda a reacționat, după a 7-a amendă primită din partea FRF: „Un război deschis”
- Președintele lui Inter ripostează în scandalul apărut după Inter – Juventus 3-2: “Să vă aduc aminte ceva”
- Meme Stoica, replică la Adrian Porumboiu după ce l-a făcut “paharnic”: “E un om de 75 de ani, am respect pentru senectute”


































