Puşcaş a găsit acasă un zid plin de poze cu cele mai frumoase amintiri din fotbal! Şi prietenii au venit să vadă surpriza pregătită de sora lui.
Puşcaş nu a mai fost acasă de anul trecut
De la Crăciun nu a mai fost Puşcaş acasă. Câinele nu se mai dezlipeşte de el. Puşcaş se pregăteşte acum de o vacanţă, cu reguli stricte, după explozia de infectări din ţară!
"Anul trecut am fost ultima dată acasă, de Crăciun. Mă duc să-mi văd familia, mi-a fost foarte dor de ei. După o să plec la mare. Vacanţa trebuie să mi-o fac, cu grijă. O să am foarte mare grijă", a declarat George Puşcaş pentru AntenaSport.
- Puşcaş îşi face vacanţa în România
- 24 de ani are George Puşcaş
- 4,8 milioane de euro este cota de piaţă a lui Puşcaş
- Cursa Marelui Premiu de la Miami e duminică, 3 mai, de la ora 22:50, pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Meciurile României de la Campionatul Mondial de hochei, Divizia I/B sunt LIVE în AntenaPLAY
- Nebunie totală după ce FC Porto a devenit campioană! S-a declanșat fiesta pe Estadio do Dragao
- Scenariu incredibil: FC Porto a câştigat titlul în Liga Portugal, chiar dacă Benfica e neînvinsă în primele 32 de etape
- FC Porto este campioana Portugaliei! “Dragonii” au învins-o pe Alverca și au câștigat titlul 31 din istorie
- Barcelona, cu o mâna pe titlul din La Liga! Real Madrid, obligată să câștige să rămână cu șanse matematice
- Cristiano Bergodi nu se gândeşte la titlu, după ce U Cluj a egalat-o pe Universitatea Craiova: “Acesta este obiectivul nostru”

































