Reacția lui Ionuț Negoiță, după negocierile cu spaniolii: ”Au venit cu o cretinătate!” Întâlnire decisivă cu suporterii la ora 15.00

Valentin Pîrcălabu Publicat: 21 aprilie 2020, 9:29

Comentarii
Reacția lui Ionuț Negoiță, după negocierile cu spaniolii: ”Au venit cu o cretinătate!” Întâlnire decisivă cu suporterii la ora 15.00

Ionuț Negoiță spune că negocierile cu spaniolii au picat

Negoiță spune că negocierile nu s-au concretizat și că spaniolii își doreau să preia clubul fără nicio datorie.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Celor din Spania le-am livrat toate informațiile, dar au venit cu o cretinătate. Ei vor ca toate datoriile să fie plătite la zi. Cred că voiau și bani. Cred că băieții băteau câmpii. Tocmai de asta nu avem ce să discutăm. Am zis că renunț la club pentru un leu, dar restul trebuie să și le asume. Asta e viața! Nu știu ce au băieții în cap, dacă au ceva. Probabil s-au gândit să facă vreo glumă mai puțin inspirată! Mi s-au părut că nu sunt realiști. Bă băieți, nu ați înțeles că nu mai bag un leu?!”, a spus Negoiță pentru Gazetă.

Ionuț Negoiță: "Urmează să fie întâlnirea la ora 15:00"

Ionuț Negoiță mai spune că, la ora 15.00, cei din Asociația „Dinamoviști pentru Dinamo" se vor întâlni cu reprezentanții clubului. Negoiță nu va participa la întâlnire. 

"Urmează să fie întâlnirea la ora 15:00. Reprezentații Asociației urmează să se întâlnească cu cei din club, să… nu știu…. Eu nu am treabă. Sunt chestiuni de acte, lucrurile sunt clare. S-a făcut o ofertă publică, ei au acceptat-o și acum trebuie să vină să vadă. Oricum ei nu sunt străini de situație, pentru că au mai verificat actele acum ceva timp. Au mai avut o tentativă", a mai spus omul de afaceri. 

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Unde se va opri Bodo/Glimt în această ediţie a Ligii Campionilor?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
15:23

VIDEONicolae Stanciu a “rupt blestemul”. Mijlocașul a marcat după 7 luni de secetă chiar în fața fostei echipe

14:58

Ce face azi arbitrul „bandit” care a eliminat Italia de la Mondialul din 2002 și a fost închis pentru trafic de droguri

14:56

Mircea Lucescu s-a decis. Un jucător de la FCSB va fi convocat în locul accidentatului Louis Munteanu

14:42

FotoValentin Ceauşescu a spus adevărul despre influenţa sa de la Steaua: “Nimeni nu îndrăznea”

14:03

Compania care construiește stadionul de 100 de mil. de € din Liga 1 a făcut anunțul: “Devine realitate”

13:55

Edi Iordănescu a dat verdictul în lupta la titlu! Pe cine vede favorită în play-off: “Fac o excepţie”

1 Mihai Stoica a găsit primul transfer pentru la vară la FCSB: “E foarte bun. Rămâne liber” 2 Ce se întâmplă cu Dennis Politic, după venirea lui Mirel Rădoi la FCSB: “Există speranţe” 3 Gigi Becali, o nouă “săgeată” spre Mihai Stoica: “Poate n-ar trebui să vă spun asta, dar vă spun” 4 Filipe Coelho a auzit ce a spus Mirel Rădoi despre el și nu s-a ferit să dea replica: “Al meu? Nu” 5 Antrenorul lui Celta Vigo, reacţie superbă după gafa lui Ionuţ Radu din Celta Vigo – Lyon 1-1: “Sunt mândru” 6 Foto“Cea mai frumoasă fată din lume”, gata de nuntă. S-a logodit cu un bărbat celebru
Citește și