Închide meniul

Ronaldo trimite jucători în România! Fotbalistul convins de Anamaria Prodan să vină în Liga 1

Gal Dorin Publicat: 9 septembrie 2020, 20:40

Comentarii
Ronaldo trimite jucători în România! Fotbalistul convins de Anamaria Prodan să vină în Liga 1

Anamaria Prodan

Mijlocașul ghanez Baba Alhassan este gata să semneze cu sibienii, tot ce mai este necesar fiind vizita medicală pentru ca întregul proces să fie dus la bun sfârșit.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan aduce un mijlocaș din La Liga

Baba Alhassan este un mijlocaș talentat de 20 de ani, care nu a reușit să facă pasul la prima echipă a lui Real Valladolid și este în căutarea unei oportunități în Liga 1. 

El este așteptat la Sibiu pentru vizita medicală și pentru a semna contractul care îl va ține la Hermannstadt în următorii ani, raportează ghanasoccernet.com

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

E o pierdere pentru FCSB plecarea lui Adrian Şut?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:32
Transfer de play-off făcut de Oțelul! Jucătorul format de Sporting Lisabona vine în România
22:36
CFR Cluj și Dinamo, în luptă directă pentru transferul jucătorului de la AC Milan
21:42
Andrei Nicolescu a făcut anunțul în legătură cu Vladislav Blănuță: „Am făcut ofertă scrisă”
21:32
Gigi Becali a vrut să-l dea afară, acum îl laudă: “Mi-a zis și Mihai că este bine că nu am renunțat la el”
21:19
VideoJurnal Antena Sport | E forţă la Dinamo
21:15
VideoJurnal Antena Sport | Gata de marea provocare
1 Nicolae Stanciu, mesaj în miez de noapte după ce a ratat un penalty în minutul 90+9 în AC Milan – Genoa 2 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. Man. City, mutare de 75 milioane de euro 3 Încă un transfer din România în Turcia. A fost prezentat oficial 4 Prima echipă din România care îl ofertează pe Ciprian Deac 5 Motivul pentru care Dinamo a renunţat la transferul atacantului român care marchează “la foc automat”! 6 Marius Lăcătuş, sfat pentru Gigi Becali după plecarea lui Adrian Şut de la FCSB: “De asta va avea nevoie acum”
Citește și