Bouhenna a degajat mingea în atac, iar Lorand Fulop a lovit cu cotul în încercarea de a intra în posesia balonului. Cristi Manea a căzut şi a avut nevoie de intervenţia medicior.
Lorand Fulop a primit cel mai rapid cartonaş galben
Arbitrul nu a stat pe gânduri şi l-a avertizat pe decarul lui Sepsi. Fulop a riscat chiar să fie eliminat! Fundaşul dreapta al campioanei s-a ales cu buza spartă.
Lorand Fulop mai primise două cartonaşe galbene în acest sezon. A fost sancţionat şi în duelul cu Academica Clinceni, când Cebotaru a fost sancţionat în primul minut.
Sepsi este una dintre cele mai în formă echipe din Liga 1. În ultimele 15 etape a suferit un singur eşec şi este pe locul 4 în clasament.
- Jucătorul lui Sepsi a riscat să fie eliminat
- Ovidiu Haţegan l-a avertizat pe Fulop
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Primă „extraterestră” pe care jucătorii de la Galatasaray o au promisă dacă elimină Liverpool
- Costel Gâlcă, mesaj de mobilizare înainte de Rapid – Dinamo: „O opțiune de a intra în istoria clubului”
- Universitatea Craiova – FC Argeș LIVE TEXT (20:30). Acțiunea din play-off începe. Echipele probabile
- Nicolae Stanciu a “rupt blestemul”. Mijlocașul a marcat după 7 luni de secetă chiar în fața fostei echipe
- Ce face azi arbitrul „bandit” care a eliminat Italia de la Mondialul din 2002 și a fost închis pentru trafic de droguri

































