Chiar dacă, la început, managerul general Mihai Stoica declarase că „Mbappe” Coman va lipsi mult timp de pe teren, se pare că lucrurile nu stau atât de rău și că jucătorul este foarte aproape de o revenire.
Giovanni Becali, anunț de senzație referitor la Florinel Coman
Giovanni Becali, vărul patronului de la FCSB, a avut o declarație surprinzătoare referitoare la revenirea lui Florinel.
”În două săptămâni va intra să se antreneze ca lumea și în maximum trei va și juca”, a precizat agentul FIFA pentru Telekom Sport.
Dacă lucrurile vor sta așa, Coman ar putea să fie în teren pentru meciul dintre FCSB și FC Botoșani din etapa a 10-a.
”Mbappe de România” i-a lipsit și selecționatei lui Mirel Rădoi în meciurile din această lună, unde naționala noastră a avut trei înfrângeri din trei posibile.
- Florinel Coman s-a accidentat în meciul cu Backa Topola
- Mihai Stoica declarase că va lipsi mult timp de pe gazon
- Arsenal – Milan e live în AntenaPLAY, pe 23 iulie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- “Chivu e omul potrivit pentru Inter”. Antrenorul român, lăudat la scenă deschisă de un fost coechipier
- “E un tânăr «drăcos»”. Jucătorul remarcat de Sorin Cârţu la Universitatea Craiova după doar două etape
- Amenzi şi interdicţii pe stadioane după Petrolul – FCSB 0-1
- Neymar, achiziţie luxoasă. A cumpărat maşina lui Batman pentru 1.3 milioane de euro
- Lovitură dură pentru FCSB. Un jucător al campioanei e suspect de fractură