Închide meniul

Toni Petrea a anunţat de ce nu îl vrea pe Reghecampf înapoi în Liga 1. "Să nu vină, chiar dacă ar fi interesant"

Iulian Focșăneanu Publicat: 8 noiembrie 2020, 5:26

Comentarii
Toni Petrea a anunţat de ce nu îl vrea pe Reghecampf înapoi în Liga 1. "Să nu vină, chiar dacă ar fi interesant"

Laurenţiu Reghecampf l-a avut secund pe Toni Petrea

Antrenorul noului lider din Liga 1 nu îşi doreşte să îl aibă adversar pe tehnicianul cu care a colaborat în Emirate. Petrea a fost secundul lui Reghecampf.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Toni Petrea nu îşi doreşte ca Laurenţiu Reghecampf să semneze cu Universitatea Craiova

"Chiar nu am vorbit cu el. Am citit că e dorit de Universitatea Craiova, ar fi interesant un duel cu el. Nu e important ce îmi doresc eu. Dacă puneți problema cu lupta la titlu, nu, să nu vină", a declarat Toni Petrea.

Mihai Rotaru şi-a dorit să îl înlocuiască pe Cristiano Bergodi cu Reghe. Totuşi, poate să-şi pună pofta-n cui. Contactată de AS.ro, Anamaria Prodan a dat un răspuns scurt și concret, întrebată fiind dacă Reghecampf va veni la Craiova: "Nu, nu se pune problema", susține aceasta.

Laurențiu Reghecampf va rămâne în Dubai

După despărțirea de Al Wasl, Reghecampf a decis să rămână în Dubai, acolo unde va ajunge în curând și soția sa, Anamaria Prodan, pentru a fi alături de copiii lor care sunt acolo la școală.

Laur încă nu a revenit în țară. El stă cu copiii acolo până termin eu ce am de făcut pe aici. Noi o să rămânem în Dubai până termină copiii școala, tot, tot”, a spus Anamaria Prodan pentru AS.ro, în urmă cu câteva zile.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Cina va câştiga titlul mondial în Formula 1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:50 4 dec.
Tragerea la sorţi a grupelor World Cup 2026, în direct pe Antena 1 și live în AntenaPLAY (19:00). Toate detaliile
23:37 4 dec.
Eugen Neagoe, savuros după ce echipa sa a primit 4 de la Craiova: „Nu pot să mă duc să sar eu la cap”
23:26 4 dec.
Filipe Coelho, după ce Universitatea Craiova a dat recital în Cupă: „Câteodată e mai bine să fii jucător”
23:21 4 dec.
Jucătorii Craiovei, verdict după venirea lui Filipe Coelho: „Ne acomodăm destul de repede”
23:02 4 dec.
Neluțu Varga, replică fără menajamente după discursul dur al lui Louis Munteanu: „În locul lui aș tăcea”
22:55 4 dec.
Petrolul – Universitatea Craiova 0-4, în Cupa României. Oltenii au defilat pe ”Ilie Oană”
1 FotoDan Şucu, investiţie de 180 de milioane de euro în afacerea în care l-a implicat şi pe fiul său! 2 Nicolae Stanciu, dat ca şi transferat la FCSB. Cine face anunţul: “Nu vine la Rapid” 3 Universitatea Craiova l-a demis! Antrenorul a plecat după meciul din Conference League 4 Gigi Becali a pus ochii pe un jucător important al lui Dinamo înaintea derby-ului: “Are loc la noi” 5 EXCLUSIVOvidiu Mihăilă, mesaj tranşant după gestul incredibil făcut de Bazaliu: “Dacă mai vrea să facă parte din lot…” 6 Gigi Becali vrea să-l dea afară, însă jucătorul refuză să plece de la FCSB. Suma care ar trebui să-i fie plătită
Citește și