”Atmosferă de Crăciun!” Simona Halep i-a ”primit” pe fani acasă! Cum a sărbătorit a doua jucătoare a lumii

Antena Sport Publicat: 25 decembrie 2020, 12:04

Comentarii
”Atmosferă de Crăciun!” Simona Halep i-a ”primit” pe fani acasă! Cum a sărbătorit a doua jucătoare a lumii

Simona Halep, mesaj de Crăciun pentru fani

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Simona Halep a terminat anul pe locul al doilea în topul mondial. Ea a primit primul cadou de Crăciun de la WTA, trofeul Chris Evert, pentru perioada petrecută în fruntea ierarhiei. Vestea a primit-o acasă, la Constanța, unde a sărbătorit alături de iubit și familie.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Simona Halep, mesaj de Crăciun pentru fani

De acolo, astăzi, le-a urat fanilor ”Crăciun fericit”. Simona a purtat o ținută elegantă și a arătat ce înseamnă pentru ea o atmosferă de sărbători. Sportiva s-a pozat și alături de părinți. Imaginile au ajuns pe contul de Instagram, unde au primit rapid mii de aprecieri.

Simona Halep va participa la Australian Open

Simona Halep va participa în februarie la Australian Open, în ciuda condițiilor dure impuse de organizatori.

”Nimic nu e clar încă, dar au spus că trebuie să facem 14 zile de carantină, în care vom avea voie să ne antrenăm câteva ore pe zi. Nu va fi ușor. Mental este extrem de dificil, cum a fost și când am jucat turneele anul acesta.

Eu sunt pregătită, mă pregătesc zi de zi și încerc să mă focusez pe ce am de făcut și să văd cât de bună pot fi în situația actuală. O să fie greu pentru toată lumea, așa că nu mă plâng și îmi văd de treabă”, a declarat Simona Halep.

Reclamă
Reclamă

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga finala Ligii Campionilor în acest sezon?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:50

“Mergem fără presiune”. Cristiano Bergodi, gata de cele două “finale” dintre “U” Cluj și Universitatea Craiova

23:48

Răzvan Onea, la pământ după eșecul cu U Cluj: „Suntem dărâmaţi mental”

23:27

Costel Gâlcă știe unde s-a distrus sezonul Rapidului: „A fost din ce în ce mai rău”

23:16

Aryna Sabalenka, lecţie de fair-play după eşecul cu Sorana Cîrstea: “Nu mi-a dat nicio şansă. Sunt tristă că se retrage”

23:12

FotoGalatasaray a cucerit al patrulea titlu la rând în Turcia. Sărbătoare de zile mari la Istanbul

23:00

Sorana Cîrstea, conferinţă de presă pentru istorie! Ce a spus despre români şi despre Simona Halep şi Irina Begu

1 Continuă coșmarul pentru un club din play-out! N-a primit licența de Liga 1 nici după apel: “Mergem la TAS” 2 Ofertă de 7 milioane de euro pentru o vedetă a Universităţii Craiova. Mihai Rotaru a dat răspunsul pe loc 3 UPDATEPanică uriaşă la Rapid. Alexandru Dobre, transportat la spital după ce i s-a făcut rău pe aeroport. Ultimele vești 4 Ion Ţiriac împlineşte 87 de ani! Cadou între miliardari: ce a putut primi de la Bernie Ecclestone 5 Imaginea postată de Andrei Cordea la miezul nopţii, după controversa uriaşă din CFR Cluj – Universitatea Craiova 0-0 6 Adrian Mutu a făcut praf una dintre vedetele Ligii 1! “Are mari probleme în privința caracterului”
Citește și