Închide meniul
Video

Mihaela Buzărnescu își cumpara haine din sufragerie. Cum trece mai ușor peste lipsa meciurilor

Antena Sport Publicat: 5 aprilie 2020, 18:30

Miki încearcă să își mențină moralul ridicat. Fanii abia așteaptă să o vadă din nou la fileu.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Mihaela Buzărnescu găsește soluții pe timp de criză

Buzărnescu nu iese din casă, dar se machiază o oră și își pune rochia de bal înainte să facă o omletă. Pasionată de cumpărături, bucureșteanca își înnoiește garderoba și din izolare.

"Încerc să susțin pe cât posibil creatorii români, pentru că sunt foarte talentați și avem o țară de oameni foarte isteți și talentați", a declarat Mihaela pentru AntenaSport.

Reclamă

Buzărnescu vrea să fie elegantă și în izolare.

"Ne gândim că mergem foarte frumos până în camera de alături, ca să gătim și purtăm ceva elegant, de zi sau de seară. Gătesc ceva sau fac curat, mă machiez special ca să fac curat", a reacționat jucătoarea care în urmă cu doi ani ocupa locul 20 mondial.

Reclamă
Reclamă
Pe același subiect
Holger Rune s-a calificat în sferturile de finală de la Roland Garros
Roland Garros • 5 iun., 20:56
Holger Rune s-a calificat în sferturile de finală de la Roland Garros. Victorie în cinci seturi pentru danez
Mirra Andreeva s-a calificat în turul 3 de la Roland Garros
Roland Garros • 1 iun., 17:31
Mirra Andreeva s-a calificat în turul 3 de la Roland Garros! Tânăra de 16 ani a obţinut o victorie la scor
Mihaela Buzărnescu a vorbit despre cazul de dopaj al Simonei Halep
Tenis • 18 mai, 13:36
Mihaela Buzărnescu a vorbit despre cazul de dopaj al Simonei Halep: „Cineva a vrut să-i facă rău”
Gabriela Ruse, eliminată şi ea în turul doi la Roma!
Tenis • 11 mai, 21:35
Gabriela Ruse, eliminată şi ea în turul doi la Roma! Românca, învinsă fără drept de apel de Beatriz Haddad Maia
Rusoaica refuzată de o companie aeriană europeană
Tenis • 27 apr., 17:23
FOTO
Rusoaica refuzată de o companie aeriană europeană: „Am dormit în aeroport și am fost tratată ca un cetățean dintr-o țară de lumea a treia”
Ultimele știri
12:44 Ofertă de 3 milioane de euro pentru Daniel Boloca! 5 echipe luptă pentru transferul jucătorului român 12:28 Roland Garros 2023 | Nick Kyrgios nu crede că Alcaraz este invincibil: „Acelaşi lucru îl spuneam şi despre Daniil Medvedev” 11:33 Sergiu Hanca, aproape de revenirea la Dinamo 11:32 Cagliari – Bari LIVE VIDEO (21:30). Turul finalei play-off-ului de promovare în Serie A e exclusiv în AntenaPLAY 10:51 România poate avea din nou un român în La Liga! Un fost internaţional U21 este dorit în prima ligă spaniolă 10:29 Gigi Becali a dezvăluit ce i-a transmis lui Dan Şucu când a fost sunat de patronul Rapidului: „E război” 9:58 Venirea lui Lionel Messi la Inter Miami a provocat o adevărată nebunie pe social media. La câţi urmăritori a ajuns clubul din MLS 9:39 Mihai Stoica, despre interesul Rapidului pentru Malcom Edjouma! „Se înţelege cu jucătorul şi poate să îl ia” 9:22 Lionel Messi a fost convins de Inter Miami cu un salariu mult mai mic. Cât va câştiga argentinianul în MLS 9:15 Ce a putut spune Piers Morgan după ce Lionel Messi a semnat cu Inter Miami: „Vom avea păreri batjocoritoare ca la Cristiano?”
EMISIUNI
Eduard Novak, la AS.ro LIVE
Eduard Novak, la AS.ro LIVE