SportPictures / Razvan Pasarica/SPORT PICTURES via Hepta
Tănase va câştiga 30.000 de euro pe lună în următorii 4 ani la FCSB. Becali nu a reuşit să-l vândă pe 5 milioane de euro şi a fixat o clauză de 3 milioane în noul contract.
Helmut Duckadam, mirat de situaţia lui Florin Tănase la FCSB
“Chiar este o enigmă pentru mine cum de n-au reuşit să găsească o echipă pentru 5 milioane”, a spus fostul preşedintele de imagine al roş-albaştrilor, Helmut Duckadam, în exclusivitate pentru AntenaSport.
Şut este noul preferat al lui Becali. “Va ajunge cel mai mare fotbalist al României”, este pariul patronului-antrenor de la FCSB.
“Ştiu din surse foarte sigure că şi alţi patroni fac schimbări. Poate nu la nivelul ăsta, să schimbe trei în acelaşi timp. Schimbă doar unul sau doi”, îl apără Duckadam pe Gigi Becali.
Galatasaray nu plăteşte 10 milioane de euro pentru Moruţan, iar Terim îl cere urgent pe Petrila de la CFR Cluj lângă Cicâldău.
“Moruţan, la ora actuală, nu este pregătit pentru un club ca Galatasaray”, spune Duckadam.
- Duckadam, mirat de situaţia lui Tănase
- Ce a spus despre valoarea lui Moruţan
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Hermannstadt – Universitatea Craiova LIVE TEXT (20:30). Debut “de foc” pentru Dorinel Munteanu
- Bogdan Racoviţan a semnat! Contractul e valabil până în 2028
- Dinamo Kiev s-a săturat de Vladislav Blănuță. Verdictul unui fost mare atacant rus: “Nu știe unde să-l trimită”
- Gigi Becali şi-a pierdut răbdarea cu jucătorul de la FCSB: “E prima oară când spun asta”
- “E negru, dar va ieși alb”. Scandal înainte de Cupa Africii. Antrenorul lui Ngezana, acuzat de rasism și sexism






























